Nie chcesz, by goście Twojego wydarzenia musieli krążyć po Warszawie w poszukiwaniu hotelu? Masz w planach szkolenia lub konferencje blisko lotniska? Zainteresuj się dwugwiazdkowym hotelem WAW. To ekonomiczna i ciekawa oferta dla osób, które cenią nowoczesne wyposażenie sali konferencyjnej oraz możliwość zakwaterowania w tym samym obiekcie wszystkich uczestników warsztatów. 

Lokalizacja: Na uboczu, ale blisko dróg szybkiego ruchu i lotniska

WAW hotel usytuowany jest na ulicy Dzwonkowej w warszawskich Włochach. Osoby, które przybywają do stolicy samolotem będą miały tylko 6 km do pokonania z lotniska Okęcie i niecałe 10 km z dworca kolejowego. Na życzenie personel hotelu zorganizuje też transfery. Poruszający się samochodem mają bardzo dogodny dojazd – dwugwiazdkowiec znajduje się tuż przy zjeździe z obwodnicy stolicy i autostrady A2. Nieopodal znajduje się również droga krajowa S2, S7 oraz S8. Na miejscu na gości hotelu czeka strzeżony parking na 57 miejsc – z częścią utwardzoną i gruntową. Bliskość lotniska nie przeszkadza. W pokojach jest cicho. 

Wygląd: Kameralny budynek w zielonej okolicy

Otwarty w kwietniu 2017 r. WAW hotel to budynek minimalistyczny, nowoczesny, i – tak jak same wnętrza – utrzymany w bieli i szarościach, z drewnianymi akcentami na elewacji. Przed budynkiem jest mały ogródek letni, który na co dzień mieści 4 okrągłe stoliki po około 6 osób. Na prawo od głównego wejścia znajduje się recepcja hotelu, na lewo lobby z wygodnymi czarnymi, skórzanymi fotelami i samoobsługowym kącikiem kawowo-herbacianym. Na tym samym piętrze znajdują się pokoje, winda, szatnia dla gości konferencyjnych oraz schowek na bagaże. Miejsce to dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd przed budynkiem, przestronna winda, łazienka dla osób poruszających się na wózkach na 2. piętrze, gdzie znajduje się sala konferencyjna).  

Sala konferencyjna: Spotkania biznesowe przy Okęciu

Jeśli chcesz, by uczestnicy Twojego wydarzenia nie musieli bardzo oddalać się od lotniska, WAW hotel będzie bardzo dobrym wyborem. Na 2. piętrze budynku znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 107 mkw., która w układzie teatralnym pomieści 80 osób. Dzięki dużym oknom sala jest dobrze doświetlona, a podczas prezentacji opuszczane są sterowane elektrycznie rolety zaciemniające. Wnętrze utrzymane jest w biało-szarej kolorystyce, na podłodze leży wykładzina we wzór w kratę, na sufitach zainstalowano oświetlenie panelowe. Sala jest profesjonalnie wyposażona. Do dyspozycji organizatorów oddano rozwijany elektrycznie ekran (2m/3m), podwieszany projektor lampowy xga w rozdzielczości do Full HD (jasność 3200 ANSI lumenów), TV LCD (65"), 2 mikrofony bezprzewodowe, flipchart. Ponadto: nagłośnienie sufitowe, 5 floor boxów, laptop, drukarki oraz 2 niezależne źródła Internetu (główny o prędkości pobierania danych do 33 Mb/s oraz prędkości wysyłania danych do 28 Mb/s).  Podczas konferencji z udziałem zagranicznych gości, możliwe jest wynajęcie kabin do tłumaczeń symultanicznych.

Na 2. piętro dostaniemy się zarówno windą, jak i schodami. Przerwę kawową można zaaranżować za kolumnami, z prawej strony sali, lub przed nią, w hallu. Zmiana wystroju hallu lub sali konferencyjnej nie stanowi problemu. Personel hotelu dostosuje wystrój do potrzeb gości.

Pokoje: Wnętrza z rozwiązaniami w duchu eko

Hotel WAW oferuje 57 miejsc noclegowych w 23 komfortowych pokojach rozmieszczonych na poziomach 0, 1 i 2. Pokoje są przestronne (np. 10-13 mkw. dla pokoju 1-osobowego, 25 mkw. dla 4-osobowego), wentylowane, jasne. Dominuje biel  i odcienie szarości, na podłodze ułożona jest wykładzina we wzór w kratę, w dużych uchylnych oknach wiszą firanki i zasłony, a na sufitach znajdują się plafony. Od strony południowej budynku okna są przyciemnione specjalną folią, która ma zapewnić optymalne doświetlenie przestrzeni. We wszystkich pokojach znajdują się: biurko do pracy z 2 gniazdkami, TV LCD (42”), telefon, w łazience suszarka i zestaw kosmetyków. W zależności od położenia, z okien pokoju widoczna jest okoliczna zieleń, sąsiednie domy, a także – co ucieszy wielbicieli awiacji – lądujące samoloty. Zarówno w pokojach, jak i strefach wspólnych, ściany zdobią tryptyki-zdjęcia stolicy. Cenisz ekorozwiązania w hotelach? WAW hotel również. Z tego powodu we wnętrzach zastosowano energooszczędne oświetlenie ledowe, zamontowane są krany czasowe, kosmetyki wybrane dla gości posiadają ekocertyfikaty i nie są testowane na zwierzętach. 

Restauracja i bary:

Na smaczne śniadanie serwowane w postaci bufetu szwedzkiego goście hotelu WAW mogą się udać na poziom -1, gdzie w godzinach porannych działa restauracja-bar śniadaniowy. Jest to okazja do skosztowania dań kuchni europejskiej, domowej roboty ciast oraz wędlin własnego wyrobu. Szefowa kuchni komponując menu, wykorzystuje produkty sezonowe, zamawiane u lokalnych dostawców. Na życzenie przygotowywane są dania uwzględniające dietę gościa. W restauracji zorganizujesz firmowy lunch lub kolację, a także przerwę kawową. Podłużna, biała  przestrzeń (70 mkw.), z dwoma małymi okienkami, może również posłużyć jako miejsce na szkolenia dla 30 uczestników w układzie szkolnym. W tym celu salę restauracyjną wyposażono w rzutnik i nagłośnienie sufitowe. Uczestnicy konferencji będą mieć przygotowany lunch według menu indywidualnie dostosowanego do charakteru imprezy.

Dodatkowe atrakcje:

Na poziomie -2 znajduje się siłownia. Zainteresowanych wycieczkami po stolicy, personel skontaktuje z organizatorem imprez turystycznych, współpracującym z hotelem.

►Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

WAW hotel to obiekt o nowoczesnym, biznesowym designie, którego położenie pozwoli na szybkie dotarcie na i z lotniska Okęcie. Przestronna sala konferencyjna jest bardzo dobrze wyposażona. Jej wnętrze jest uniwersalne, dzięki czemu łatwiej nadać mu różne funkcje, od miejsca szkoleń motywacyjnych, sympozjum lub treningów, aż po promocję produktów, a nawet kameralny pokaz mody. Wśród serwowanych w restauracji dań są domowe wypieki i wyroby, co na pewno ucieszy zwolenników lokalnych smaków. W planach jest rozbudowa hotelu o kolejny obiekt, w którym znajdą się kolejne pokoje, restauracja i sala bankietowo-konferencyjna.  

►Opinia serwisu konferencje.pl:

Ekonomiczna propozycja dla klientów biznesowych. Jasne, wygodne pokoje, nowoczesna sala konferencyjna, elastyczność oferty oraz możliwość zaadaptowania całego piętra budynku na potrzeby organizatorów wydarzeń to niewątpliwe atuty hotelu WAW. Bliskość dróg szybkiego ruchu pozwala na sprawne dotarcie do i z różnych regionów Polski czy dzielnic Warszawy.       

Zdj. red. (ja), materiały prasowe.