Praca to zdrowie. To stwierdzenie nie zdziwi z pewnością gości Zespołu Pensjonatów Antałówka oraz osób, które miały okazję odwiedzić znajdujący się zaraz obok Aqua Park. Event lub konferencja w górach to dla gości duża atrakcja, z kolei możliwość przygotowania części biznesowej i rekreacyjnej wydarzenia w jednym miejscu, jest dla organizatorów dużą wygodą. Na gości Antałówki czekają sale konferencyjne na szkolenia dla łącznie 280 osób, komfortowe pokoje oraz kompleks basenowy wraz z nowo otwartą niecką balneologiczną z wodą siarczkową oraz huśtawką wodną – bonus dla zdrowia i rozrywki.

Kierując się z zakopiańskich Krupówek przez ulicę Smrekową, i dalej, przez łąki, coraz wyżej, znajdziemy się na wzniesieniu Antałówka, ponad 900 m n.p.m. Rozciąga się z niego piękny widok na Tatry oraz Zakopane. To miejsce wiąże się z historią pewnego odkrycia. W 1963 roku prof. dr hab. Stanisław Sokołowski odnalazł na Podhalu wody termalne w otworze IG-1, zlokalizowanym właśnie na Antałówce. Wydarzenie to stało się impulsem do utworzenia kilka lat później kompleksu basenów, zasilanych odkrytymi wodami termalnymi, które uzyskiwały na powierzchni temperaturę 37 stopni Celsjusza. Z czasem baseny zostały przebudowane, a w 2006 roku na ich miejscu wyrósł nowoczesny kompleks Aqua Park Zakopane. W tym roku mija 55 lat od odkrycia prof. Sokołowskiego. Okrągły jubileusz wymagał odpowiedniego uczczenia – w grudniu br. dla gości Aqua Park Zakopane zostały otwarte nowe atrakcje: niecka balneologiczna z wodą siarczkową oraz huśtawka wodna. Korzystać z nich mogą bezpłatnie goście pobliskiego Zespołu Pensjonatów Antałówka, a organizatorzy imprez integracyjnych oraz konferencji mogą pomyśleć o urozmaiceniu scenariusza spotkań biznesowych aktywnościami prozdrowotnymi i relaksem w nowych częściach Aqua Park.

Po konferencji – ruszaj po zdrowie do niecki balneologicznej w Aqua Park Zakopane!

Niewątpliwym walorem znajdującego się nieopodal Antałówki Aqua Park Zakopane jest jego całoroczna dostępność. Zapraszając uczestników wyjazdu integracyjnego do kompleksu, dajesz im możliwość odreagowania po pracy, dzięki licznym rozrywkom oferowanym na miejscu. Czeka na nich basen rekreacyjny o długości 25 m, w którym sprawdzą swoją kondycję fizyczną. Basen wyposażono w kaskady i bicze wodne, gejzery, przeciwprąd, masaż ścienno-denny i leżaki podwodne. Twoi goście mogą się zachwycać malowniczym widokiem na góry, nawet nie wychodząc z rekreacyjno-leczniczego basenu zewnętrznego!

Jeśli chciałbyś zapewnić im relaks połączony z leczniczym działaniem wody siarczkowej, swoich gości zaproś do niecki balneologicznej, która kontynuuje długą tradycję kąpielisk termalnych w Zakopanem. Bogata w wapń, sód, siarkę, magnez, potas i krzem woda o ph 7,6 utrzymuje swoje wyjątkowe właściwości dzięki wysokiej temperaturze: 36–38 stopni Celsjusza. W czasach, gdy praca zawodowa wiąże się ze spędzaniem wielu godzin w pozycji siedzącej za biurkiem, nietrudno o problemy z kręgosłupem. Kąpiele w wodzie siarczkowej pomagają regenerować chrząstkę stawową, co wspiera leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów, dyskopatii czy dolegliwości reumatycznych. Działanie przeciwmiażdżycowe wód docenią osoby, które cierpią na problemy z układem krwionośnym, a te, które na co dzień walczą ze zmianami skórnymi spowodowanymi przez łuszczycę lub łojotokowe zapalenie skóry, po regularnych kąpielach w niecce balneologicznej także powinny zauważyć poprawę. Niecka pomieści jednorazowo grupę do 40 osób.

Strefa basenowa w Aqua Park obejmuje również takie atrakcje jak otwarta niedawno huśtawka wodna, z której skorzysta kilka osób jednocześnie. Mogą one, huśtając się, wywołać falę nawet do 70 cm wysokości. Dużo frajdy sprawi też Dzika Rzeka, w której korycie płynie woda, przyspieszająca od czasu do czasu, w czym przypomina nurt górskiego potoku. Goście kompleksu ucieszą zjeżdżalnie, w których podczas zjazdu osiąga się prędkość do 26 km/h, a dla tych, co preferują spokojniejsze formy relaksu – tradycyjne wylegiwanie się w jacuzzi. Poziom 3 Aqua Park to kolejna dawka przyjemności: w pełni zautomatyzowana z systemem komputerowym kręgielnia, sala zabaw dla najmłodszych oraz Aqua Bar, gdzie podniebienie ucieszy domowa kuchnia, dobra kawa i możliwość relaksu.  A kto zmęczonemu zabroni…?  

Antałówka dobra na wszystko. Konferencje, bankiety i wyjazdy integracyjne w Zakopanem

Dużo przyjemniej jest pracować, mając w perspektywie czas wolny spędzony w pobliskim parku wodnym. Same szkolenia również mogą być przyjemne, gdy odbywają się w komfortowych salach konferencyjnych, z inspirującym widokiem na Tatry. Takim miejscem jest Zespół Pensjonatów Antałówka, należący – podobnie jak Aqua Park Zakopane – do obchodzącej w tym roku 25. jubileusz marki POLSKIE TATRY S.A.

W Antałówce do dyspozycji organizatorów warsztatów oddane są 3 sale konferencyjne o powierzchni od 82 mkw. do 144 mkw. Metraż pozwoli na pomieszczenie odpowiednio 60, 80 i 150 uczestników w ustawieniu teatralnym. Wszystkie sale są jasne, profesjonalnie wyposażone w nagłośnienie, ekrany, flipcharty, rzutniki i podesty sceniczne. W obiekcie znalazło się także miejsce na duże foyer, w którym można zaaranżować przerwę kawową lub przemienić je w miejsce do odpoczynku dla uczestników szkoleń. We wszystkich kwestiach organizacyjnych goście Antałówki mogą liczyć na wsparcie ze strony profesjonalnego i życzliwego personelu pensjonatów.

Poczuj się jak u siebie w domu – smaczna kuchnia i wygodny pokój w Antałówce  

Zapach domowej kuchni przyciąga gości do pensjonatu Antałówka I, gdzie działa restauracja, w której serwowane są śniadania i obiadokolacje. Goście mogą wygodnie rozsiąść się w przestronnej sali i cieszyć się smakiem dań kuchni polskiej i europejskiej. W głowach pozostają tylko dylematy pokroju: wybrać pieczone placuszki, a może poczekać ze słodkościami na domowe ciasta…? Restauracja pomieści 100 osób i można ją wynajmować na wyłączność, na przykład na pokonferencyjne kolacje.

Jeśli zależy Ci na możliwości zakwaterowania uczestników spotkania biznesowego w jednym miejscu, w pensjonatach nie powinieneś mieć z tym trudności. W Antałówce I do dyspozycji gości oddano 59 pokoi, wliczając 7 studiów dwuosobowych, 10 studiów trzyosobowych oraz 8 apartamentów dwuosobowych. W Antałówce II czeka 21 pokoi, apartamentów i studiów, również tych o podwyższonym standardzie. Daje to możliwość ulokowania ponad 140 osób.  

Wyprawy w góry, prozdrowotne kąpiele siarczkowe, emocje na wodnej huśtawce, sauny, konferencje w otoczeniu Tatr… Wybierając Antałówkę na miejsce wyjazdu integracyjnego, zapewniasz jej uczestnikom nie tylko znakomite warunki do warsztatów i miłego spędzenia wspólnie czasu, ale też dajesz im możliwość zrobienia czegoś dobrego dla własnego zdrowia.  

Dowiedz się więcej o obiektach marki POLSKIE TATRY S.A.:

Relacja "Byliśmy, widzieliśmy" z Zespołu Pensjonatów Antałówka: https://www.konferencje.pl/o-art/zespol-pensjonatow-antalowka,21007,3,bylismy-widzielismy-antalowke-bankiety-i-konferencje-wsrod-gor.html

Zespół Pensjonatów Dolina Białego: https://www.konferencje.pl/o-art/zespol-pensjonatow-dolina-bialego,21433,3,konferencja-i-wyjazd-rodzinny-w-jednym-w-dolinie-bialego-to-mozliwe.html

Hotel Tatry: https://www.konferencje.pl/o-art/hotel-tatry,21280,2,hotel-tatry-konferencje-oraz-firmowe-wyjazdy-i-wigilie-w-otoczeniu-tatr.html