Stadion kojarzy Ci się w pierwszej kolejności z dopingowaniem na trybunach? Czas poszerzyć swoje wyobrażenie o tym miejscu i wykorzystać potencjał tkwiący w profesjonalnych obiektach sportowych. Potrzebujesz oryginalnego miejsca na piknik firmowy w Poznaniu? Zajrzyj na Bułgarską, gdzie znajduje się Stadion Poznań, obiekt rekomendowany przez UEFA na Euro 2012, który swoją ofertę kieruje też do organizatorów z branży MICE.

Przewrotnie – zacznijmy od tego, co na zewnątrz, bo stadion żyje przez cały rok, nie tylko przy okazji spotkań sportowych. 12 000 mkw., które są do dyspozycji organizatorów wraz z pełnym zapleczem cateringowym. Goście Twojego wydarzenia nie będą mieli problemu z dotarciem na miejsce, niezależenie od tego, czy wybiorą komunikację miejską, przyjadą własnym samochodem, a może dojeżdżać będą z oddalonego o 4 km lotniska Poznań Ławica. Osiedle Grunwald Południe, na terenie którego położony jest Stadion Poznań, jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, a na zmotoryzowanych czeka aż 900 miejsc parkingowych z pełnym monitoringiem.

Stadion Poznan sale konferencyjne

Integracja ze sportowym rozmachem!

Chciałbyś lepiej zintegrować swój zespół lub zapewnić zaproszonym niebanalną rozrywkę? Zajęcia typu team building objąć mogą jazdę quadami, skoki wahadłowe na linie czy – dla podniesienia poziomu adrenaliny – zjazd tyrolski nad płytą główną. Piknikom firmowym w takim otoczeniu mogą towarzyszyć rozgrywki sportowe lub profesjonalne treningi, które odbędą się na którymś z 6 dostępnych boisk do piłki nożnej, siatkówki plażowej, beach soccera czy street basketballu. Zawody urozmaicić mogą grill i biesiada pod namiotem o powierzchni 1000 mkw. Koncert w plenerze, mecz firmowy czy targi – którąkolwiek z możliwości wybierzesz, jej organizację znacznie usprawni współpraca z doświadczonym zespołem Stadionu Poznań, dzięki któremu każde przedsięwzięcie zostanie zrealizowane terminowo i bez niespodziewanych przygód. A jeśli zapragniecie wzbogacić swoje wydarzenie o dodatkowe atrakcje, personel obiektu zainspiruje i zaproponuje niestandardowe rozwiązania. Stadion Poznań to jednak nie tylko imprezy plenerowe. To także niezwykłe przestrzenie na konferencje, którym warto się przyjrzeć bliżej.

Stadion Poznan sale konferencyjne

Stadion Poznan sale konferencyjne

Cenisz nieszablonowe pomysły? Wybierz sale konferencyjne na Stadionie Poznań!

Co wyróżnia spotkania organizowane na Stadionie Poznań? Jest to pierwsze tematyczne centrum konferencyjne w Wielkopolsce! Spotkania tu przygotowywane odbędą się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze. Uczestnicy konferencji i szkoleń będą mieli okazję poznać dobrze miejsce, gdzie ćwiczą piłkarze, pracują trenerzy oraz dziennikarze. Chcesz zrobić wrażenie na pracownikach firmy? Zaaranżuj zebranie w Szatni Lecha, która w układzie teatralnym pomieści 60 osób. Sala jest klimatyzowana, z dostępem do WiFi, wyposażona w ekran, projektor multimedialny, nagłośnienie i tablicę.

Stadion Poznan sale konferencyjne

Potrzebujesz przestrzeni na konferencję dla 100–150 gości? Zainteresuj się Business Lounge (216 mkw.), Salą Silver na I Trybunie (969 mkw.) lub Salą Konferencyjną Lecha Poznań (292 mkw.), nowoczesnymi przestrzeniami utrzymanymi w klubowych barwach, w których wystroju nie brakuje sportowych nawiązań. Na kongres lub sympozjum dla nawet 500 osób możesz wynająć Salę Platinum na III Trybunie lub – w okresie od maja do września – Trybunę VIP. Na bardziej kameralne spotkania biznesowe zaproś swoich partnerów do saloniku Skybox albo do Loży Sponsorskiej, obu z widokiem na trybunę i murawę Stadionu. Przy odrobinie szczęścia, może w przerwie podczas szkoleń spotkacie na korytarzu piłkarzy lub trenerów...?

Stadion Poznan sale konferencyjne

Stadion Poznan sale konferencyjne

Ale – myślmy i działajmy nieszablonowo. Dostępne sale można wykorzystać również na organizację eleganckich bankietów, targów bądź imprez tanecznych. Do dyspozycji przedstawicieli branży MICE oddano Salę Parterową o powierzchni 900 mkw., która pomieści 300 gości, MixPlatinum (1837 mkw.) na wydarzenia z udziałem 1200 osób oraz salę eventową B17, w której w ustawieniu teatralnym zasiądzie 500 gości, a koncert obejrzeć może nawet 1500 osób. B17 wyposażona została w scenę o powierzchni 120 mkw., wielopoziomowy system oświetlenia i nagłośnienia. W sali poza występami artystycznymi można zaplanować prezentację samochodu, targi czy konferencje.

Stadion Poznan sale konferencyjne

Gdy oczekujesz czegoś więcej. Zróżnicowana oferta Stadionu Poznań

Co możesz dodatkowo zaproponować gościom spotkania? Oczywiście – zwiedzanie stadionu, ale nie tylko. W dni meczowe firmowy event może stać się jeszcze bardziej emocjonujący! Po odbytym w przestrzeniach konferencyjnych Stadionu Poznań szkoleniu możecie wspólnie podziwiać sportowe widowisko w sektorze standardowym lub specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Premium. W lożach Platinum, Business Lounge, Gold czy Silver czekać na Was będzie wyszukany catering i doskonały widok na murawę. Oferta Premium łączy zalety prywatnego spotkania z możliwością zespołowego przeżywania sportowych emocji!

Stadion Poznan sale konferencyjne

Catering nie obejmuje wyłącznie usług Premium. Jeśli planujesz event na terenie wokół Stadionu, skorzystać możesz ze specjalnego cateringu piknikowego Stadionu Poznań. Wybierać możesz spośród dań grillowych, smacznych bufetów sałatkowych, menu tradycyjnego lub fit, potraw przeznaczonych dla dzieci, a także zup i deserów.

Stadion Poznan sale konferencyjne

Jeden obiekt, wiele możliwości. Za każdym razem jednak na pierwszym miejscu stawiany profesjonalizm, różnorodność oferty, zapewnienie nie tylko sportowych wrażeń i zadowolenie uczestników konferencji i eventów.