Rozważając różne lokalizacje na wydarzenie, staramy się wybrać miejsce o określonej atmosferze i funkcjach. Szkolenia i konferencje powinny odbywać się w przestrzeni sprzyjającej skupieniu i profesjonalnie wyposażonej. Imprezy firmowe i integracyjne w takiej, która pozwala na przełamanie lodów i wspólną zabawę. Niezależnie od typu spotkania, cenione są obiekty, w których ludzie czują się swobodnie i chętnie nawiązują ze sobą kontakty. Aby znaleźć takie miejsce, wystarczy udać się około 40 km od stolicy. Tam na Ciebie i Twoich gości czeka Villa Omnia.

Zapomnij o szklanych wieżowcach, w których goście konferencji wymieszają się z tłumem pracowników korporacji. O poszukiwaniu wolnego metra kwadratowego tarasu, by po godzinach szkoleń choć na chwilę wyjść na zewnątrz. O zbyt głośnych klubach, dokąd zaprosił Was pracodawca, by wzmacniać morale grupy. Położona w miejscowości Trębki Nowe, niecałe 10 km od lotniska w Modlinie i Nowego Dworu Mazowieckiego Villa Omnia to miejsce unikatowe, w którym połączona została kameralna atmosfera z nowoczesną, miejską architekturą i udogodnieniami. Zielone, spokojne otoczenie daje wytchnienie od codziennej wrzawy, a oferowane na miejscu sale konferencyjne i zaplecze gastronomiczne pozwalają na przygotowanie niezapomnianych wyjazdów integracyjnych oraz szkoleń. Wszystko w jednej willi.  

Weź udział w konferencji i… poczuj się jak u siebie w domu!

Konferencja organizowana w Villi Omnia jej uczestnikom będzie się kojarzyć z wyjątkową atmosferą, profesjonalnym przygotowaniem i opieką doświadczonego zespołu, minimalistycznymi i plastycznymi zarazem wnętrzami oraz możliwością wyłączenia się z biegu wielkiego miasta i skupienia na tu i teraz. Choć sama willa daje gościom wrażenie przytulności, można w niej przygotować całkiem duże eventy oraz szkolenia. Na parterze budynku znajduje się przestronna sala o powierzchni 340 mkw., z dostępem do światła dziennego, która pomieści 250 uczestników konferencji w układzie teatralnym. Sala jest wyposażona w: ekran, rzutnik, nagłośnienie, flipcharty, klimatyzację, WiFi.

Ogromne okna z przeszkloną bramą dają możliwość wprowadzenia do środka samochodu. Jeśli planujesz imprezę o bardziej klubowym nastroju lub wyświetlenie prezentacji, okna te można zaciemnić szarymi zasłonami. A może wykorzystać piękną aurę i otoczenie? Wystarczy otworzyć bramę i część imprezy przenieść w plener. Pozornie surową industrialną przestrzeń za pomocą dekoracji, oświetlenia i dobrze dobranego umeblowania łatwo przemienić w elegancką salę bankietową, wygodne pomieszczenie treningowe czy miejsce na promocję produktu.

Potrzebna jeszcze jedna sala na mniejsze spotkanie bądź narady? Dodatkowe 30 mkw. jest tylko do Waszej dyspozycji. Pomieści się tu podczas szkoleń grupa 15–20 osób.

Ile zespołów, tyle pomysłów. Integracja w Villi Omnia

Przepis jest prosty: im mniej oficjalnie, tym lepiej. Villę Omnia – wraz z zapleczem konferencyjnym, pokojami, lobby, ogrodem i basenem – możesz wynająć na wyłączność. W takim otoczeniu będziecie mieli wrażenie, że wszyscy wyjechaliście na krótki urlop. W ciepłe miesiące 1,5 ha zadbanego ogrodu będzie idealnym plenerem na zajęcia typu team building, gry terenowe, firmowy grill lub po prostu relaks na odkrytym basenie. Jeśli brak Wam weny, zawsze możecie liczyć na wsparcie zespołu Villi Omnia. Spływ kajakowy rzeką Wkrą, jazda na quadach, hawajski wieczór z tańcami, występy kabaretowe – to sprawdzone scenariusze na udaną integrację. A może zamienić całą willę w Pewex albo aranżować w niej Oktoberfest?

Niezależnie od tego, czy wybierzecie bardziej klasyczne rozwiązania, czy Villa Omnia na Wasze życzenie na jeden wieczór stanie się np. miejscem starcia superbohaterów z siłami ciemności, zagwarantowaną macie świetną zabawę i równie świetne jedzenie przygotowywane na miejscu przez kucharzy.

A wieczorem... wieczorem miło będzie spotkać się razem przy wspólnym stole w designerskim lobby z kominkiem.  

Odpoczywaj we wnętrzach inspirowanych skandynawskim stylem

To niepodważalny atut, móc w jednym obiekcie przeprowadzić szkolenia, zaaranżować spotkanie firmowe lub event, i jednocześnie zakwaterować w nim gości. W Villi Omnia czeka na Was 17 pokoi, z których każdy przeznaczony jest dla 2 lub 3 osób. Łącznie daje to możliwość ugoszczenia grupy 40 uczestników. Pokoje w Villi Omnia to skandynawski styl w najlepszym wydaniu. Jasne wnętrza z dominującymi odcieniami szarości, przełamanymi zgrabnie przez żółte dodatki, dobrze rozplanowane, pozwolą na efektywny odpoczynek.

Zastanawiasz się nad organizacją dojazdu? W Villi Omnia pomyślano i o tym. Na miejscu czeka parking na 50 miejsc. Jeśli zaś potrzebujesz transferu ze stolicy, lotniska czy z pobliskich miejscowości, personel obiektu wynajmie dla Was transport autokarowy. Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Skontaktuj się z zespołem obiektu – chętnie podejmuje nowe wyzwania!