Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Agencja 2XM

Mielżyńskiego 27/29, 61-725 Poznań
www.agencja2xm.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Koncerty gwiazd

 • Maciej Maleńczuk - Agencja 2XM Maciej Maleńczuk

  Maciej Maleńczuk to przede wszystkim muzyk. Jako wokalista, autor tekstów, kompozytor piosenek istnieje na polskiej scenie od 20 lat. Podczas tego okresu dał się poznać także jako aktor, tłumacz, pisarz, felietonista.

  Jego charakter nie pozwala mu na granie drugich skrzypiec w żadnej grupie. Na początku młodzieńczy bunt, następnie charyzma i wypracowana niezależność sprawiały, że zawsze odgrywał istotną rolę na scenie muzycznej w Polsce.

  Zaczął od grania na ulicy. Po paru latach, gdy powstała legenda krakowskiego barda, zaangażował się w różne projekty.

  Karierę rozpoczął z zespołem „Püdelsi”. Ich współpraca była zawsze bardzo trudna, ale ten zespół, z Maciejem Maleńczukiem w roli wokalisty, był jednym z najbardziej oryginalnych w latach 90. w Polsce.

  „Homo Twist” to już autorski projekt Macieja Maleńczuka. W nim Maleńczuk, wraz z różnymi muzykami, ukazuje swoje hard-rockowe oblicze. Energetyczna, psychodeliczna muzyka nadała tekstom śpiewanym na ulicy zupełnie nowy wymiar.

  Po osiągnięciu sukcesu z „Homo Twist”, Maciej Maleńczuk zdecydował się w końcu na wydanie solowych płyt. Już od pierwszej pozycji w solowej dyskografii poznajemy człowieka o różnych twarzach. Jest Maleńczuk liryczny, Maleńczuk buntowniczy, Maleńczuk polityczny, Maleńczuk obserwator, Maleńczuk kochający, ale zawsze pod wspólnym mianownikiem: dosadny, charyzmatyczny i niezależny.

  Forma muzyczna na dwóch z trzech płyt, Pan Maleńczuk, Proste Historie,  jest tradycyjna. Maciej Maleńczuk i jego gitara. Natomiast drugi w kolejności album, Ande la More, jest elektronicznym eksperymentem artysty.

  Strona Macieja Maleńczuka: www.malenczuk.art.pl

 • Muzyka rockowa

 • Żuki Rock'n'Roll Band / Radio Luxembourg - Agencja 2XM Żuki Rock'n'Roll Band / Radio Luxembourg

  Zespół Żuki Rock'n'Roll Band to jedna z nielicznych grup, która od lat pozostaje wierna muzycznej tradycji lat sześćdziesiątych. Repertuar zespołu to kompilacja największych przebojów tamtych lat, wykonywanych niegdyś przez The Beatles, The  Rolling Stones, The Kinks, Chucka Berry i innych. Żuki Rock'n'roll Band wykonują także utwory polskie z tego okresu („Niedziela będzie dla nas”, „Tak mi źle” - temat z filmu „Wojna Domowa” i inne). Świetny kontakt z publicznością, żywiołowe zachowanie na scenie, stylowe ubiory oraz instrumenty muzyczne z epoki powodują, że przy dźwiękach „Twist & stout”, „Love Me Do” czy „Rock’n’Roll Music”, udajemy się wraz z muzykami w magiczną podróż w lata sześćdziesiąte, w atmosferę prywatek i koncertów.

  Zespół występuje w składzie:

  Grzegorz Radomski – gitara, harmonijka, śpiew
  Michał Gielniak – gitara, śpiew
  Robert Fraska – gitara basowa, śpiew
  Piotr Rybicki – perkusja

  Strona zespołu: www.zuki-rockandroll-band.pl