Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Zapowiedź: 12.04 Nowe Trendy w Turystyce 2024


Zapowiedź: 12.04 Nowe Trendy w Turystyce 2024

Zapowiedź: 12.04 Nowe Trendy w Turystyce 2024Na zdjęciu: Nowe Trendy w Turystyce 2024

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce - Nowe Trendy w Turystyce - odbędzie się już po raz 14. Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku będzie gościć konferencję 12 kwietnia br. Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Podczas tegorocznej edycji konferencji tradycyjnie przedstawione zostaną najnowsze informacje i trendy ze świata turystyki, interesujące prelekcje oraz wykłady prowadzone przez ekspertów. 12 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku poruszone zostaną tematy z 4 obszarów: statystyki w turystyce, marketingu miejsc, turystyki doświadczeń oraz turystyki zrównoważonej:

o    Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów.
o    Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.
o    Z kolei turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
o    Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności, nie będąc uciążliwym.

Nowe Trendy w Turystyce Gdansk 2023

Tematem przewodnim 14. edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce będzie filmowa turystyka. Podczas spotkania omówiona zostanie współpraca z funduszami filmowymi oraz zespołami produkcyjnymi, a także sposób wykorzystania potencjału lokalizacji znanych z serialowych historii w celach turystycznych. 

Będzie to też doskonała okazja do spotkania z ekspertami, wśród których są m.in.: Jarosław Szczygieł (Standardy ekologiczne, jako sposób zdefiniowania turystyki zrównoważonej), Kamil Czajkowski (Co w prasie turystycznej piszczy, czyli poranna prasówka), Kaja Szafrańska (O podróżach szlakami filmowymi), Gdańska Komisja Filmowa wraz z gośćmi (O współpracy branży turystycznej z producentami 
i regionalnymi komisjami filmowymi), reprezentant Agencji White Bits (Wykorzystanie AI w marketingu). Także sponsor główny, firma Mastercard, będzie miała swój panel, który poświęci statystyce  w branży turystycznej.

Konferencja odbędzie się zarówno w formie standardowej, jak i on-line. Wydarzenie poprowadzi Michał Zalewski. Dzień wcześniej, 11 kwietnia, Organizatorzy zapraszają na spacer filmowy z przewodnikiem szlakiem najbardziej znanych oraz najnowszych produkcji, które wykorzystały gdańskie plenery.

Bilety na Nowe Trendy w Turystyce są już dostępne. Zapisy na pakiet Early Bird, z biletami w jeszcze lepszej cenie, do 16 lutego. 

Szczegóły na stronie: www.trendywturystyce.pl

Nowe Trendy w Turystyce Gdansk 2023

Nowe Trendy w Turystyce 2023