Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    MP Power Awards® – zgłoś swój obiekt do 12. edycji konkursu!


MP Power Awards® – zgłoś swój obiekt do 12. edycji konkursu!

MP Power Awards® – zgłoś swój obiekt do 12. edycji konkursu!Na zdjęciu: MP Power Awards® 2023 - Venue

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®, którego część poświęcona jest obiektom z potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Uwaga! Oferty obiektów można zgłaszać tylko do 5 lutego.

Wraz z organizatorem MP Power Awards® – portalem MeetingPlanner.pl – zapraszamy do udziału w 12. edycji konkursu, w której jedną z nagród jest Pakiet Biznes w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl. Otrzymają ją obiekty, które znajdą się w złotych trójkach MP Power Venue
W ramach konkursu zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w następujących kategoriach:
•    miejsce eventowe
•    hotel eventowo-konferencyjny
•    hotel biznesowy
•    obiekt wielofunkcyjny
•    zielony obiekt
•    premiera.

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe z potencjałem do organizacji spotkań i wydarzeń zarówno stacjonarnych, jak i online.

Jury, wybierając nominacje (złote trójki), a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, zastosowane zgodnie z charakterystyką kategorii rozwiązania, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność. Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie, jest audyt przeprowadzany przez firmę Z–Factor. W ramach badania zostanie przeprowadzona uproszczona analiza procesu sprzedażowego oraz sprawdzona funkcjonalność strony internetowej obiektów i ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń.

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty obiektu zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.

Obiekty mogą również zgłaszać swoje działania i projekty związane z ekologią czy odpowiedzialnością społeczną biznesu do nagrody specjalnej „Zrównoważony rozwój w branży eventowej”

Celem konkursu MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży.

MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym jest Kreatywny Roku Branży Eventowej. Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej gali, która odbędzie się w 22 kwietnia w Warszawie