Kameralny obiekt przygotowany na duże wyzwania! BoniFaCio SPA & SPORT RESORT stworzony został z myślą o gościach, ceniących wysoki standard i profesjonalizm. Konferencje, eventy, wyjazdy integracyjne, szkolenia czy jubileusze w tym hotelu spełnią wszystkie oczekiwania organizatora oraz gości.

Czterogwiazdkowy BoniFaCio SPA & SPORT RESORT to miejsce, w którym nawet pracując, można efektywnie odpocząć. Położony z dala od dużego miasta, w pradolinie rzeki Wkry, obiekt, oszołomi gości malowniczymi widokami. To nie jedyny powód, dla którego warto go odwiedzić o każdej porze roku. Oferta zarówno biznesowa, jak i rekreacyjna hotelu jest atrakcyjna przez wszystkich 12 miesięcy. Tu goście z pewnością nie będą się nudzić. 

BoniFaCio Spa & Sport Resort Sochacin

BoniFaCio SPA & SPORT RESORT: doskonały wybór na konferencje blisko Warszawy

Choć usytuowanie w otoczeniu zieleni pozwala na oddech od zgiełku metropolii, nie oznacza to, że dotarcie do BoniFaCio SPA & SPORT RESORT przysporzy trudności. Obiekt od centrum Warszawy dzieli tylko 80 km. W zamian otrzymujemy możliwość realizacji wydarzenia zarówno wewnątrz hotelu, jak i w plenerze. 

Centrum konferencyjne BoniFaCio SPA & SPORT RESORT zostało doskonale przygotowane do dużych szkoleń firmowych, jak i kameralnych zebrań kadry menadżerskiej. 6 klimatyzowanych sal pozwala na zorganizowanie spotkania dla od 30 do 60 osób w ustawieniu kinowym. 3 sale modułowe (A, B, C) po połączeniu wraz z foyer tworzą jedną, wygodną przestrzeń wielkości 300 m kw. z dostępem do światła dziennego, która pomieści 210 uczestników konferencji. 

Bonifacio Spa Resort Sochacin sala konferencyjna

BoniFaCio Spa & Sport Resort Sochacin sala konferencyjna

Czwarta z sal sprawdzi się na wydarzenia dla 50 osób. Dzięki przeszkleniu goście spotkania mają widok na polanę BoniFaCio. Podczas prezentacji można tę przestrzeń zaciemnić zasłonami. Narady, rozmowy rekrutacyjne lub szkolenia warto odbyć w klimatycznej Sali Klubowej, mieszczącej 60 osób. Relaksujacy widok na las oraz możliwość wyjścia na balkon zapewnia z kolei Gabinet Szklany, o powierzchni 45 m kw. 

BoniFaCio SPA & Sport Resort Sochacin sala konferencyjna

Do hotelu można wprowadzić pojazdy, co stwarza idealną okazję do zaprezentowania najnowszych modeli samochodów czy przeprowadzenia oryginalnych eventów o charakterze motoryzacyjnym.

BoniFaCio SPA & Sport Resort Sochacin prezentacja auta

Co warto podkreślić, w przypadku organizacji dużych wydarzeń hotel można wynająć na wyłączność. Nad przebiegiem konferencji czuwać będzie doświadczony i kreatywny personel. 

Atrakcyjna oferta na firmowe spotkania w plenerze

Położenie hotelu na przestronnej polanie leśnej zachęca do organizacji imprez w plenerze. Po zakończonych szkoleniach dobrym pomysłem będzie zaproszenie ich uczestników do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji, leśnych podchodach, spływach kajakowych pobliską rzeką Wkrą czy zajęć z instruktorem na strzelnicy łuczniczej.

BoniFaCio SPA & Sport Resort Sochacin zielone otoczenie

Interesującym i wartościowym urozmaiceniem czasu wolnego w BoniFaCio SPA & SPORT RESORT będą cieszące się zainteresowaniem grup warsztaty ekologiczne, w ramach których uczestnicy zbudują karmniki dla ptaków lub paśniki dla zwierzyny leśnej.

Na miejscu istnieje też możliwość zorganizowania jazdy na hodowanych w resorcie konikach polskich bądź skorzystania z pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej, siatkówki plażowej, badmintona i kortów do tenisa. Zimą na gości hotelu czekają narty śladowe Rossignol. Latem natomiast duży teren zielony będzie idealnym miejscem na pikniki dla nawet 7000 osób.

BoniFaCio SPA & Sport Resort Sochacin integracja sportowa

BoniFaCio SPA & Sport Resort Sochacin tenis

Nie sposób wypróbować wszystkich scenariuszy na integrację grupową podczas krótkiego pobytu. Z pewnością do Kępy koło Sochocina będzie konieczny ponowny przyjazd!

Po biznesie – dobry jakościowo odpoczynek. Pobyty firmowe w BoniFaCio SPA & SPORT RESORT

Inspirowane naturą, a przy tym komfortowe i nowoczesne wnętrza czterogwiazdkowego hotelu szybko sprawią, że goście poczują się tu jak u siebie. Przy planowaniu obiektu postawiono na funkcjonalność, luksus w minimalistycznym wydaniu oraz wykończenie materiałami wysokiej jakości. Widok z okien uspokaja, a kolorystyka i wyposażenie każdego z 55 dostępnych pokoi sprzyja efektywnemu odpoczynkowi.   

BoniFaCio SPA & Sport Resort Sochacin pokoj

Nie ma dobrego hotelu bez dobrej kuchni. Dlatego przyjemnym punktem dnia będą wizyty w jednym z dwóch wnętrz restauracji Żurawiej. Nad kształtem menu à la carte oraz jakością dań czuwa Szef Kuchni Darek Ratuszniak, odpowiadający także za realizację w restauracji idei Slow Food. Wykwintnym daniom towarzyszyć będą wyborne wina z obsługą sommelierską, a pokonferencyjne lunche bądź firmowe kolacje urozmaicić mogą warsztaty kulinarne w stylu włoskim. Na aromatyczną kawę i na wieczornego drinka warto się wybrać do hotelowego Lobby Cafe. 

Bonifacio Spa Sport Resort Sochacin restauracja Zurawia

A jeśli o sporcie i regeneracji sił jest mowa, polecamy wizytę w strefie Wellness & SPA z basenami, sauną fińską, turecką łaźnią oraz gabinetach CLARINS. Dzień SPA w BoniFaCio SPA & Sport Resort pomoże się w pełni odprężyć.

Malownicza dolina Wkry w tle, zaś biznes w centrum konferencyjnym BoniFaCio SPA & Sport Resort gwarantuje udane połączenie pracy, rekreacji, odpoczynku oraz integracji.