Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Agencja Sobowtórów D.C. Norris

Agencja Sobowtórów D.C. Norris

Porannej Bryzy 16, 03-284 Warszawa
www.agencjasobowtorow.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

  • Sobowtóry

  • Sobowtór F. Castro - Agencja Sobowtórów D.C. Norris Sobowtór F. Castro

    Sobowtór F. Castro idealnie wpisuje się w imprezy w "dawnym klimacie". Zawita jako gość specjalny na każdej Twojej imprezie, szczególnie polecamy skorzystanie z naszej oferty i organizację wieczoru "tak było, miniona epoka", na który zawitają ten i inne sobowtóry znanych polityków.

  • Sobowtór M. Jacksona - Agencja Sobowtórów D.C. Norris Sobowtór M. Jacksona

    Sobowtór, a właściwie sobowtórka M. Jacksona to prawdziwa showmenka, wystąpi na imprezach firmowych, integracyjnych, promocyjnych. Jej występy wyglądają podobnie jak oryginału. Składa się na nie taniec i śpiew, na scenie do najbardziej znanych utworów M. Jacksona. Może poozumiewać się z gośćmi na imprezach w czterech językach: polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

  • Sobowtór N. Bonaparte - Agencja Sobowtórów D.C. Norris Sobowtór N. Bonaparte

    Sobowtór Napoleona Bonaparte chętnie odwiedzi Cię na Twojej imprezie jako gość specjalny. Może wystąpić także na imprezach plenerowych i eventach historycznych.