Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

Motorowa 1/81, 04-035 Warszawa
www.albert-art.pl

Dane kontaktowe

Tomasz Alber właściciel 60148...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Kabarety

 • Grzegorz Halama - ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j. Grzegorz Halama
 • Konferansjerzy

 • Olaf Lubaszenko - ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j. Olaf Lubaszenko

  OLAF LUBASZENKO, dyplomowany aktor filmowy i teatralny, reżyser kultowych już filmów takich jak: "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" i "E=mc2", a także konferansjer z zamiłowania.

  Urodził się 6 grudnia 1968 roku we Wrocławiu. Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz teologię w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Już jako czternastolatek zadebiutował na szklanym ekranie i nie rozstaje się z nim do dziś. Rezultat: jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Wystąpił w ponad pięćdziesięciu produkcjach m.in "Psy", "Kroll", "Demony wojny według Goi" czy "Zabić Sekala".

  Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród m.in za najlepszego aktora, najlepszą rolę męską. Zapewne dzięki swobodzie nawiązywania kontaktów, jego ciętym, ale wywarzonym dowcipom zyskał uznanie publiczności zdobywając szereg nagród.

 • Pokazy teatralne

 • Paweł Dłużewski - ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j. Paweł Dłużewski

  Występuje ze swoim recitalem dla publiczności. Pisze scenariusze i dialogi dla widowisk telewizyjnych (np. Wręczanie "Telekamer", Koncert Galowy "Teraz Polska"). Jego specjalnością są parodie znanych postaci życia politycznego, m.in. Lecha Wałęsy i Adama Michnika, a także komentatorów sportowych. Urodził się w Łodzi w 1953r. Trenował kolarstwo. W klubie SPOŁEM Łódź zdobywał tytuły Mistrza Polski. Przygodą życia były studia w warszawskiej AWF. Tutaj Paweł Dłużewski zakłada studencki kabaret "Pod Psem". Z grupą studentów dorabiają na planach filmowych jako kaskaderzy. W roku 1980 zaczął występować z własnymi tekstami w zawodowym kabarecie "ZAKR"-u obok takich znakomitości jak Jonasz Kofta, Jan Tadeusz Stanisławski, Janusz Gajos, Janusz Rewiński, Krzysztof Daukszewicz, Kazimierz Dziewoński. Po przerwie w stanie wojennym występuje w kabarecie telewizyjnym "Skauci Piwni". Od 1988 w kabarecie Pod Egidą. Równolegle prowadzi autorski show w TYP 1 "Kabaretowi Goście Pawła Dłużewskiego-Flirty z Figlami". Często gra w dwuosobowym zespole z Czarkiem Pazurą [USA, Kanada, Londyn].

  W 2007 roku brał udział kabaretonach telewizyjnych:
  # Kabareton w Opolu, TVP1
  # Festiwal Kabaretu w Koszalinie, TVP2
  # Gala "40-lecie Kabaretu Pod Egidą", TVP1
  # Kabareton "Piotr Bałtroczuk zaprasza", POLSAT
  # Liga Mistrzów Śmiechu, POLSAT
  # "Fabryka Śmiechu", TVP2,
  # "Wielki show w Małym Miecie", TVP2,
  # "Na Stojaka", HBO. I inne...

  Artysta mieszka w Milanówku, gdzie aktywnie udziela się w życiu społeczno-kulturalnym. Jest m.in. organizatorem charytatywnego Kabaretonu Milanowskiego, na który ściąga gwiazdy polskiego kabaretu.