Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aram Multimedia

Wspólna 57, 05-075 Wesoła k/Warszawa
www.aram.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

  • Ekrany

  • Ekran diodowy Fourlight SMD10 - Aram Multimedia Ekran diodowy Fourlight SMD10

    Najnowocześniejsze ekrany diodowe wysokiej rozdzielczości firmy Fourlight bazujące na technologii SMD RGB (3in1) o pikselu 10mm, które nadają się do zastosowania zarówno do wewnętrznych realizacji jak i imprez outdoorowych. Automatyczny systemem łączenia i dociskania modułów znacząco przyspiesza składanie i rozkładanie ekranu. Moduły wyposażone są także w gwintowane otwory pomocne w mocowaniu elementów dekoracji bezpośrednio do ekranu.
    Ponadto rozwiązanie to daje możliwość pełnej regulacji jasności bez utraty głębi kolorów! Fourlight SMD10 to obecnie najlepszy ekran indoorowo/outdoorowy dostępny na rynku.

  • Stoiska targowe

  • Konstrukcja stoiska promocyjnego - Aram Multimedia Konstrukcja stoiska promocyjnego

    Konstrukcja stoiska promocyjnego lub targowego zbudowana jest z lekkich elementów konstrukcji TriSystem. Do konstrukcji mogą zostać zamontowane różnego typu urządzenia począwszy od oświetlenia, kurtyn diodowych, ekranów projekcyjnych, na tradycyjnych ściankach wystawienniczych i banerach kończąc. Dzięki modułowej budowie istnieje możliwość zbudowania stoiska o dowolnych gabarytach.