Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Eurocongress Centrum

Eurocongress Centrum

Rybnicka 1, 02-405 Warszawa
eurocongress.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Opis

Eurocongress Centrum na rynku konferencyjnym działa od prawie 20 lat. Od tego czasu z powodzeniem obsłużyliśmy dużo prestiżowych spotkań. Jako nieliczni w kraju posiadamy doświadczenie sięgające lat 80. Tak, to prawda, już w tym roku właściciel firmy i jego pracownicy obsługiwali międzynarodowe spotkania.

Usługi

  • Konferencje i kongresy

  • Organizacja Kongresów

    Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do wynajmu i transportu urządzeń. Każdy projekt konferencyjny tworzymy indywidualnie, nadając mu niepowtarzalny charakter i dopasowując się do potrzeb Klienta. Jeśli nie wiedzą Państwo jak zorganizować spotkanie, konferencję - prosimy o kontakt, a my zajmiemy się resztą - SZYBKO, PROFESJONALNIE I KOMPLEKSOWO. Stały kontakt z klientem oraz Jego zadowolenie są naszym priorytetem. Jednocześnie informujemy, że prezentowana w tym dziale treść to nie wszystko, czego się podejmujemy. Potrafimy znacznie więcej ;). Jesteśmy bardzo prężną firmą z długoletnim doświadczeniem i realizujemy zadania zgodnie z wytycznymi Klienta. Jeżeli posiadają Państwo pomysł na realizację swojego spotkania, prosimy o zapoznanie nas z pomysłem. Jak zawsze służymy dobrą radą oraz profesjonalną pomocą techniczną w organizacji Państwa spotkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.