Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Form Team Sp. z o.o.

Form Team Sp. z o.o.

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.formteam.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Zabudowa targowa

 • Zabudowa indywidualna - Form Team Sp. z o.o. Zabudowa indywidualna

   Zabudowa wykonana z elementów systemu OCTANORM w kolorze białym. Dzięki ogromnym możliwościom kształtowania wyglądu i funkcji stoiska możemy dostosować je do wymogów klienta, stworzyć stoiska przyciągające uwagę swoją architekturą, kolorystyką i grafiką, dodatkowo wyeksponowaną ciekawym oświetleniem. Zaletą tej zabudowy jest wyróżniający się charakter stoiska, olbrzymie możliwości aranżacyjne, cena na średnim poziomie.

 • Zabudowa nietypowa - Form Team Sp. z o.o. Zabudowa nietypowa

   System zabudowy i jej sposób ograniczony jest w tym przypadku tylko wyobraźnią projektanta. Możemy tworzyć stoiska z dowolnych materiałów dostępnych na rynku: płyta, szkło, aluminium, stal, pleksi. Mogą to być systemy piętrowe lub z rozbudowanymi elementami graficznymi. Wyobraź sobie.......a my to zbudujemy !
  W tym przypadku trudno byłoby mówić o zaletach, gdyż stoiska takie mają same zalety z jedną małą wadą: ceną

 • Zabudowa standardowa - Form Team Sp. z o.o. Zabudowa standardowa

  Zabudowa wykonana w systemie OCTANORM w kolorze białym. Ściany stoiska również w kolorze białym, z płyty 3,2 mm (mogą być oklejone folią ORACAL na dowolny kolor). Pełne oświetlenie stoiska, logo na podświetlonym plexi lub na oświetlonej planszy, tablica z krótką informacją o firmie. Meble: stolik, krzesła tapicerowane, lada informacyjna, stołek barowy. Standardowo w wyposażeniu znajduje się zaplecze kuchenne wyposażone w lodówkę, zlewozmywak, pełne wyposażenie w szklanki, kieliszki, talerzyki itp. Według zapotrzebowania stoisko można doposażyć w podesty, gabloty, witryny itp.

  Zaletą takiej zabudowy jest niska cena, szerokie możliwości aranżacyjne, możliwość wykonania w krótkim czasie zmian i adaptacji elementów stoiska, krótki czas montażu.