Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
GRAND PRIX TEAM Sp. z o.o.

GRAND PRIX TEAM Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94, 01-102 Warszawa
www.gpteam.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Systemy do głosowania

 • System do głosowania bezprzewodowego - GRAND PRIX TEAM Sp. z o.o. System do głosowania bezprzewodowego

  Pakiet GP VOTING składa się z trzech podstawowych elementów:

  • oprogramowania
  • urządzenia centralnego
  • zestawu pilotów

  Oprogramowanie GP VOTING działa w oparciu o program Power Point (wymagania systemowe: system operacyjny Windows XP Professional oraz pakiet Office Professional 2003). Po zainstalowaniu oprogramowania użytkownik pracując z programem Power Point ma do dyspozycji dodatkowy pasek narzędzi do tworzenia interaktywnych prezentacji. Interfejs jest intuicyjny i bardzo łatwy do opanowania.

  Urządzenie centralne odpowiada za komunikację między komputerem i zestawem pilotów. Połączenie z komputerem jest realizowane przez łącze w standardzie USB, a komunikacja z pilotami odbywa się bezprzewodowo. Zestaw pilotów w zależności od potrzeb użytkownika może składać się z kilku do nawet kilkuset jednostek. Maksymalna ilość to 440 urządzeń podzielonych na maksimum 10 niezależnych grup. W odróżnieniu od wielu innych systemów GP VOTING nie korzysta z łącza na podczerwień tylko z wysokiej częstotliwości łącza radiowego. Pasmo 2,4 Ghz, zapewnia szybki i bezpieczny przesył danych (2.4Ghz wykorzystują miedzy innymi sieci komputerowe w standardzie WiFi oraz urządzenia korzystające ze standardu Bluetooth). Dzięki małym pojedynczym pakietom danych, których wysyłanie jest wielokrotnie powtarzane, uzyskano bardzo wysoki stopień niezawodności komunikacji. Inną korzyścią z zastosowania łącza radiowego zamiast IR jest możliwość komunikacji w obie strony. Nie tylko pilot może wysyłać odpowiedzi do centrali, ale również centrala ma możliwość wysłania komunikatu do pilota. Dzięki temu uczestnicy imprezy obserwując pilota uzyskują pewność, że wysłany przez nich komunikat został odebrany i zarejestrowany przez oprogramowanie. Jednocześnie wysyłając odpowiedni komunikat do pilotów system eliminuje ryzyko błędu użytkownika polegającego na wybraniu wariantu odpowiedzi o numerze wykraczającym po za zdefiniowany zakres (mówiąc prościej jeśli pytanie ma trzy warianty odpowiedzi A, B, C wtedy pilot korzystając z informacji od centrali uniemożliwia użytkownikowi wybrania np. odpowiedzi D) Obsługa pilota jest niezwykle prosta i nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnych umiejętności. Pilot posiada tylko trzy przyciski (dwa kursory i klawisz akceptacji) oraz jednopozycyjny, bardzo czytelny wyświetlacz numeryczny, na którym jest widoczny wybrany przez respondenta wariant odpowiedzi. Łatwiej i prościej już być nie może! Rozwiązania techniczne zastosowane w GP VOTING umożliwiają również niezależne prowadzenie głosowań lub wykładów z użyciem systemu na kilku salach jednocześnie (np. w przypadku sesji dzielonych). A to wszystko dzięki 10 stacjom bazowym, które w tym samym czasie umożliwiają niezależne korzystanie z systemu w kilku miejscach równocześnie.

  Wyniki głosowania są błyskawicznie rejestrowane i, jeśli tylko Państwo sobie tego życzą, postępy głosowania mogą być na bieżąco wyświetlane na ekranie, pokazując stopniowo przyrost liczby osób, które już dokonały wyboru. Po zakończeniu głosowania, na ekranie, następuje natychmiastowa generacja wykresów, diagramów lub innych form przedstawiających wyniki. Ponadto istnieje możliwość dokonania natychmiastowego wydruku wyników do protokołu z obrad, a system dokonuje samoczynnej archiwizacji wszystkich rezultatów