Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
MAKonLine Sp. z o.o.

MAKonLine Sp. z o.o.

Al. Słowiańska 20 lok.8, 01-695 Warszawa
www.makonline.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • ubezpieczenia eventów

Opis

MAKonLine jest firmą brokerską specjalizującą się w ubezpieczeniach niszowych. Oferujemy naszym klientom takie produkty, które nie są standardowo osiągalne na polskim rynku ubezpieczeniowym. Nasze produkty ubezpieczeniowe pochodzą z europejskich rynków ubezpieczeniowych, w których to krajach kultura ubezpieczeniowa pozwala na bardziej elastyczne negocjacje warunków. Od 2001 roku współpracujemy na zasadzie wyłączności z agencją underwritingową Circles Group z Luksemburga, która dostarcza nam gotowe produkty „szyte na miarę” w różnych dziedzinach. Nasze doświadczenie w produktach niszowych zdobywaliśmy na niezwykle trudnym rynku jakim jest Produkcja Filmowa: od 8 lat ubezpieczamy Wszystkie Ryzyka Planu Filmowego i odnieśliśmy na tym polu sukces. Współpraca z Circles Group pozwala nam i naszym klientom korzystać z platformy internetowej, za pomocą której można zawrzeć ubezpieczenie w każdej chwili jak też policzyć, potrzebną do założeń finansowych, składkę. Obecnie w formie interaktywnej mamy dostępne trzy produkty ubezpieczeniowe: Wszystkie Ryzyka Produkcji Filmowej Wszystkie Ryzyka Organizacji Imprez Ubezpieczenie Koni Wszystkie te produkty oferowane są na całym świecie, a pokrycie ubezpieczeniowe dla poszczególnych programów zapewniają czołowe europejskie towarzystwa ubezpieczeniowe. Ponadto negocjujemy dla naszych klientów różne ubezpieczenia nietypowe takie jak: Ubezpieczenie Dzieł Sztuki: zarówno kolekcje prywatne jak i wystawy Ubezpieczenie wygranych, nagród, teleturnieje i różnych akcji promocyjnych Pośredniczymy nie tylko w zawieraniu ubezpieczeń, ale również w likwidacji szkód, czyli jesteśmy z naszymi klientami również w tych trudnych momentach, w których potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Likwidacja szkód w naszym systemie jest o tyle prosta, że w tej dziedzinie współpracujemy z tymi samymi ludźmi, z którymi negocjujemy zawarcie ubezpieczenia. Pozwala to na komfort, w którym żaden z naszych klientów nie jest anonimowy w procesie likwidacji szkody. Ponadto zajmujemy się również typowymi ubezpieczeniami, takimi jak: NNW, ubezpieczenie majątku, Odpowiedzialności Cywilnej deliktowej oraz zawodowej, itd.

Usługi

 • Ubezpieczenia

 • Pakiet Eventowy - MAKonLine Sp. z o.o. Pakiet Eventowy

  PAKIET EVENTOWY Program ubezpieczenia Wszystkich Ryzyk Organizacji Imprez znajduje się na platformie internetowej, która pozwala Państwu:

  Zawrzeć ubezpieczenie dla dowolnej imprezy on-line

  ▐ W dowolnej chwili samodzielnie policzyć składkę ubezpieczeniową dla danej imprezy co może być przydatne na etapie tworzenia budżetu: policz składkę on-line

  ▐ Zapoznać się z Ogólnymi Warunkami naszego ubezpieczenia, które napisane są w bardzo przejrzysty i zrozumiały dla każdego sposób. Nasze warunki opierają się na konstrukcji krótkich zdań, które określają: „co jest ubezpieczone” i „co nie jest ubezpieczone.” NA

   

  CZYM POLEGA TO UBEZPIECZENIE?

  ▐ Ubezpieczone są wszystkie elementy ryzyka związane z organizacją imprez, konkursów, promocji oraz koszty ewentualnego odwołania lub zmiany terminu w przypadku szkody.

  ▐ Ubezpieczenie imprez zawierane jest w systemie pakietowym i obejmuje swym zakresem wszelkie niezbędne ryzyka / elementy występujące przy i podczas organizacji imprezy.

  ▐ Limity na poszczególne ryzyka są stałe z wyjątkiem ryzyka odwołania imprezy lub ryzyka niepojawienia się „gwiazdy”.

  ▐ Na cenę ubezpieczenia mają wpływ następujące czynniki: ― Rodzaj imprezy ― Wartość budżetu ― Wielkość imprezy ― Czy są ubezpieczone ryzyka: odwołania imprezy, niepojawienia się gwiazdy, odwołania ze względu na złą pogodę. Wszystkie pozostałe elementy zakresu pokrycia zawsze się zawierają w tej cenie.