Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manzara

cala Polska, 00-000 cala Polska
www.manzara.pl

Dane kontaktowe

Malgorzata Yilmaz kontakt z klientem 00485...... Pokaż telefony

Opis

Oferujemy wynajem maszyn do wyciskania pomaranczy Zumoval wraz z obsluga i dostawa owocow na targi, konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, imprezy okolicznosciowe. Zumoval Master - wydajnosc 200 litrow/godz i 45 owocow/minute (najwydajniejszy samoobslugowy model na rynku).

Usługi

  • Bar catering

  • wynajem maszyny do wyciskania sokow, - Manzara wynajem maszyny do wyciskania sokow,
    Oferujemy wynajem maszyny do wyciskania pomaranczy Zumoval Master z wydajnoscia 200 litrow/godz (najwydajniejszy samoobslugowy model na rynku). Wynajem maszyny wraz z obsluga i dostawa owocow na targi, konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, imprezy okolicznosciowe. Swiezo wyciskane soki przygotowywane w chwili zamowienia. 100% sok z pomaranczy - dodatkowym efektem jest obserwowanie przez klienta procesu wytwarzania soku !!! Certyfikat ETL,NSF, CE, ISO 9001