Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Music Zone

Skrytka Pocztowa 66, 17 Warszawa

Dane kontaktowe

Katarzyna Litwin manager 605 1...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Koncerty gwiazd

 • Ambulans - Music Zone Ambulans

  Zespół zadebiutował w 2001 roku na składance wydanej przez czasopismo Machina. W tym roku także słuchacze warszawskiej Radiostacji oraz widzowie telewizji VIVA Polska wybrali Ambulans jako zespół reprezentujący Polskę na międzynarodowym festiwalu Pepsi Sieget 2001 w Budapeszcie. Ambulans wystapił wtedy obok takich gwiazd jak: Morcheba, Boomfunk Mc, Freestylers, Him czy Placebo. W 2003 roku zespół wystąpił na Festiwalu Red Bull w Szczecinie przed francuską gwiazdą Aliance Ethnik. Ruszył też w trasę po Polsce pod patronatem i sponsorem strategicznym Creative Lab Polska . W 2004 roku otrzymał zaproszenie na ogólnopolski Funk Festiwal Wyborowa Music do Zakopanego. Na swoim koncie ma kilka teledysków nagranych przy współpracy VIVA Polska i TVP. Były one emitowane w programach muzycznych oraz w telewizji TVN i TVP Kraków. W czerwcu 2005 roku nagrany został teledysk do singla „Kind of music”, który podbił radioaktywną listę przebojów Radia Fama dochodząc do pierwszego miejsca. W roku 2006 Ambulans zdobył I miejsce międzynarodowego festiwalu VENA 2006 zdobywając główną nagrodę 100 tys. złotych która jest najwyższą nagrodą pieniężną w historii polskiej fonografii. Zwycięska piosenka „Flash” została wyłoniona przez ponad 200 osobowe jury z całego świata z pośród 1100 utworów zakwalifikowanych do konkursu. Jako finalista VENA Festiwal 2006 zespół Ambulans zagrał w kultowym londyńskim klubie Scala w którym często koncertują tacy artyści jak Sting czy Chemicals Brothers. Do zwycięskiej piosenki „Flash” został nagrany klip który został nominowany do najlepszego polskiego teledysku roku 2006 przez interia.pl oraz telewizje VIVA. Od tej pory Ambulans stał się częstym gościem anten radiowych i telewizyjnych. W roku 2007 Ambulans został finalistą ogólnopolskiego etapu Opole Debiuty 2007 oraz zakwalifikował się do drugiego etapu VENA Festiwal 2007. Nowe polskie piosenki „Odpowiedz mi” i „Ósmy cud” powtórzyły sukces wcześniejszych kompozycji docierając również do I miejsca listy przebojów kieleckiego Radia, dzięki czemu w listopadzie 2007 grupa Ambulans otrzymała statuetkę Debiut Roku 2007 – Famka 2007.Aktualnie Ambulans pracuje nad swoją debiutancką płytą z której singiel pt. "Wiem,że..." już wkrótce będzie można usłyszeć w stacjach radiowych.

 • Blenders - Music Zone Blenders

  Zespół BLENDERS powstał w 1991 roku w Gdańsku. Mają na swoim koncie 4 albumy, setki tysięcy sprzedanych płyt oraz hity należące już do kanonu polskiej muzyki rockowej.
  Zadebiutowali w 1994 r. i szybko dołączyli do czołówki gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zespół zaproponował energetyczną, pozytywną mieszankę funku i rocka, przełamując wszelkie schematy polskiej muzyki rozrywkowej. Płyty "Fankomat" i "Fankofil" odniosły spektakularny sukces, a utwory takie jak "Ciągnik", "Owca", "Czuję, że ja muszę", "Biribomba", "Punkt G", "Ona jest tu" przez długie miesiące królowały na listach przebojów.
  Sama nazwa zespołu BLENDERS wskazuje na duża rozpiętość muzyczną ich repertuaru. Muzycy z zapałem mieszają gatunki, wykorzystując w swojej twórczości zarówno pop, rock jak i funky. W efekcie tej wybuchowej mieszanki powstaje oryginalny i rozpoznawalny styl BLENDERS.
  Po ośmiu latach zespół powraca na scenę w pierwotnym składzie i właśnie kończy pracę nad nową płytą. Czego możemy się po niej spodziewać? Nowej dawki pozytywnej funkowej energii i poczucia humoru tak charakterystycznego dla BLENDERS. Jest też niespodzianka dla fanów i słuchaczy. Glenn Meyer powraca jako wokalista!
  Obecnie promowany jest najnowszy singiel zespołu - "KASIA". Utwór wziął udział w sierpniowym konkursie Sopot Hit Festiwal 2009. Teledysk promujący piosenkę został wyróżniony nagrodą jury na tegorocznym Yach Film Festiwal.
  Zespół BLENDERS ponadto uczestniczył w Przystanku Woodstock 2009. Ich występ przed 400 000 publicznością potwierdził tylko, że muzycy cieszą się nieprzemijającą popularnością.
  Koncerty zespołu BLENDERS to rockowe widowiska pełne pozytywnej energii i poczucia humoru. Ich występy to dla publiczności gwarancja doskonałej zabawy, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i koncertów klubowych.
  Czas trwania koncertu to 80 minut.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • Danzel - Music Zone Danzel

  Ten utalentowany wokalista reprezentuje muzyczną mieszankę stylów dance i pop. Jego utwory cieszą się niezwykłą popularnością i z miejsca stają się hitami klubów i stacji radiowych. W 2003 roku Danzel zadebiutował utworem: "Pump It Up", który błyskawicznie znalazł się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy. Również w Polsce utwór ten zyskał wielką popularność, porywając ludzi do wspólnej zabawy. Danzel jest laureatem belgijskiej edycji Idola z 2003 roku. Ma na swoim koncie trzy wydane płyty, z których pochodzą utwory: "Put Your Hands Up n the Air", "You Spin Me Round", "Pump It Up". Ostatni album artysty również cieszy się wielką popularnością, a utwory takie jak "My Arms Keep Missing You" i "Clap your hands", znane są w całej Europie. W roku 2006 na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS Danzel zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy Zagraniczny Artysta. W tym samym roku wziął udział w Polskich eliminacjach do Eurowizji. W roku 2007 występował w cyklu koncertów "Hity na czasie", transmitowanych w TVP2, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów zagranicznych w Polsce. Obecnie promowany jest najnowszy singiel Danzela, "What Is Life" z albumu "Unlocked", do którego teledysk został nakręcony w Rzeszowie. Płyty Danzela wydawane są w wielu krajach Europy m.in. Belgii, Niemczech, Holandii, Włoszech, Turcji, Rosji, Czechach i Polsce. Jako bezpośredni polski management Danzela oferujemy Państwu jedyne i niepowtarzalne show koncertowe Artysty, grane na żywo z udziałem najlepszych polskich muzyków oraz zawodowych tancerzy - DANZEL LIVE TOUR 2010. Gwarantujemy zapierającą dech oprawę koncertu, na którą składają się pokazy choreograficzne i akrobatyczne. Danzel z powodzeniem występuje na dużych koncertach plenerowych, jak również na kameralnych imprezach klubowych, zawsze robią wielkie wrażenie na publiczności i zapewniając jej doskonała zabawę.

  Artysta, poza swoim własnym repertuarem, popularnym wśród młodzieży, wykonuje również znane na całym świecie przeboje z lat 80 i 90-tych, które z pewnością rozgrzeją starsze pokolenie.

 • K.A.S.A. - Music Zone K.A.S.A.

  W 1996 roku K.A.S.A. wydał swoją pierwszą płytę pt. "Reklama". Album okazał się wielkim sukcesem i uzyskał status Złotej Płyty, a sam artysta zdobył dużą popularność, która nie słabnie aż po dziś dzień. K.A.S.A. jest laureatem wielu nagród, chociażby za Indywidualność Roku 1996; został też nominowany do Fryderyka 1996 w kategorii muzyka taneczna za album "Reklama". W 1999 roku artysta otrzymał Fryderyka w kategorii Album Roku - dance & techno za album "K.A.S.A. Nr 3". Na swoim koncie ma 11 wydanych płyt, z których pochodzą znane wszystkim przeboje, np. "Reklama", "Kasanova", "Sex i Kasa", "Każdy lubi boogie", "Macho".  Jego najnowszy album, "Born in the P.R.L." zawiera m.in. utwór "Piękniejsza", który cieszy się obecnie wielką popularnością wśród słuchaczy. Piosenka "Piękniejsza" stała się przebojem tego lata, usłyszeć można ją było w radiach i stacjach telewizyjnych całej Polski. Singiel "Powiedz gdzie jesteś" wziął udział w Koncercie Premierowym Krajowego Festiwalu Piosenki Opolskiej. Obecnie promowany jest najnowszy singiel K.A.S.Y. "Z tego co masz", w którym artysta przekonuje, że szczęście jest możliwe nawet w trudnych czasach kryzysu. Oferujemy Państwu jedyne i niepowtarzalne show koncertowe Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego w towarzystwie instrumentalisty oraz chórzystki. Artysta podczas koncertu wykonuje muzykę pop z elementami latino i reggae. Na występ K.A.S.Y. składają się znane i popularne utwory z jego repertuaru, które swym zróżnicowanym klimatem muzycznym trafiają do szerokiego grona odbiorców. Artysta tworzy na polskiej scenie muzycznej od ponad 13 lat, niezmiennie gromadząc na koncertach publiczność w każdym wieku. Świadczy to o niesłabnącej popularności K.A.S.Y. i jego uniwersalnej i bezpośredniej twórczości.

 • Kombii - Music Zone Kombii

  KOMBII to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Zespół koncertuje i wydaje płyty już od 30 lat, wciąż odnosząc sukcesy i niezmiennie ciesząc się uznaniem fanów.

  Frontmanami zespołu są Grzegorz Skawiński (wielokrotnie okrzyknięty najlepszym gitarzystą w Polsce) oraz Waldemar Tkaczyk (najlepszy gitarzysta basowy w kraju).

  Zespół KOMBII ma na swoim koncie kilkadziesiąt wydawnictw muzycznych oraz ponad 5 mln sprzedanych płyt. Zagrali tysiące koncertów na całym świecie, dowodząc, że reprezentują twórczość o uniwersalnym, ponadczasowym przesłaniu. Nic zatem dziwnego, że koncerty KOMBII gromadzą całe rodziny - ich muzyka trafia zarówno do starszego, jak i młodszego pokolenia.

  W 2003 roku zespół KOMBII powrócił na scenę muzyczną w wielkim stylu. W 2004 roku miała miejsce premiera płyty zatytułowanej "c.d.". Muzycy nie zawiedli fanów, prezentując zupełnie nowe przeboje - album sprzedał się w ponad 200 tys. egzemplarzy.

  Wydany w 2007 roku album "Ślad" cieszył się równie dużą popularnością i osiągnął status podwójnej diamentowej płyty. W 2008 roku zespół KOMBII wydał album pt. "D.A.N.C.E", zawierający remiksy ich największych przebojów. Tym sposobem zespół zyskał całą rzeszę nowych słuchaczy pośród młodego pokolenia, a sam album - status złotej płyty.

  Koncerty KOMBII to niezapomniane show, łączące fanów w
  każdym wieku; nowoczesne, lecz nie odcinające się od przeszłości. Nowe aranżacje i wzbogacone brzmienia uzupełnione są pokazami multimedialnymi i atrakcjami pirotechnicznymi. To wszystko, w połączeniu ze świetną formą i energią muzyków tworzy prosty przepis na wspaniały koncert.

 • Mietek Szcześniak - Music Zone Mietek Szcześniak

  Zadebiutował w lat 80- tych. Na swoim koncie wiele płyt i współpracował z najlepszymi muzykami. Największe jego przeboje, "Dumka na dwa serca" (w duecie z Edytą Górniak), "Przytul mnie mocno", "Kocham", na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Obecnie kończy pracę nad pierwszą anglojęzyczną płytą. Przy jej produkcji zaangażowani są wybitni muzycy i producenci z USA tacy jak: Wendy Waldman zdobywczyni nagrody Grammy, Rob Hoffman, który współpracował m.in. z Christiną Aguilerą czy Michaelem Jacksonem oraz z Polski Marcin Pospieszalski, Piotr Kominek, Paweł Zarecki. Płyta ukaże się w 2010 r. Artysta istnieje na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat, a na jego koncerty wciąż przychodzą tłumy wielbicieli. Znajdujący się w fantastycznej formie artysta dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas koncertu. Niebanalna muzyka i popularne kompozycje Mietka Szcześniaka nadają wyjątkowy charakter zarówno dużym plenerowym koncertom, jak i mniejszym eventom.