Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Muzeum Sztuki w Łodzi

Muzeum Sztuki w Łodzi

Więckowskiego 36, 90-734 Łódź
www.msl.org.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
  • Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Łodzi

Opis

Istnieje możliwość udostępnienia sal muzeum na organizację konferencji, kongresów oraz innych uroczystości o charakterze kulturalnym i naukowym.

Atrakcje

  • Muzea i galerie

  • Kontakt ze sztuką nowoczesną w łódzkim Muzeum Sztuki - Muzeum Sztuki w Łodzi Kontakt ze sztuką nowoczesną w łódzkim Muzeum Sztuki
    Muzeum Sztuki nowoczesnej i współczesnej w Łodzi, zostało założone w 1930. Jest drugim najstarszym muzeum sztuki nowoczesnej na świecie. Za początek muzeum uważa się stałą wystawę Miejskiego Muzeum Historii i Sztuki im. Juliana i Kazimierza Bartoszewiczów w Łodzi otwartą 13 kwietnia 1930 w dawnym ratuszu przy placu Wolności 1. Po II wojnie światowej muzeum zostało przeniesione do pałacu Maurycego Poznańskiego przy ul. Więckowskiego 36. W muzeum zgromadzono wiele dzieł sztuki nowoczesnej z Polski jak i ze świata.