Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Ośrodek Szkolenia Lotniczego Atmosfera sp. z o.o.

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Atmosfera sp. z o.o.

Jaworowa 23, 05-830 Nadarzyn
www.tandemy.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Skoki spadochronowe

 • Spadochronowa Impreza Lotnicza - Ośrodek Szkolenia Lotniczego Atmosfera sp. z o.o. Spadochronowa Impreza Lotnicza
  Działanie skoku na organizm i psychikę ludzką jest niewiarygodne. Jednak to co można osiągnąć przy odpowiednio przygotowanej imprezie integracyjnej przerasta najśmielsze oczekiwania zainteresowanych. Każdemu wydaje się, że już wiele przeżył i może go już tylko to zadziwić, że nic go nie zadziwia. W przypadku skoków spadochronowych satysfakcja i wspaniałe wspomnienia są gwarantowane.

  Spadochronowa impreza lotnicza to oryginalny, nowoczesny sposób na integrację i przekazanie odpowiedniego komunikatu klientom Firmy. Maksymalne emocje i adrenalina w ciągu dnia i wspaniała zabawa wieczorem sprzyjają zawiązywaniu głębokich więzi i integracji niemożliwej do uzyskania za pomocą żadnego innego eventu. Prestiż i atmosfera lotnictwa buduje szacunek do firmy, a faktura za imprezę pozytywnie zaskoczy najbardziej wymagającego księgowego.

   

  Przykładowy harmonogram spadochronowej imprezy lotniczej:

  Czas trwania: 1 cały dzień + nocleg

  Dzień imprezy: piątek-sobota lub sobota-niedziela (terminy pon-czw do potwierdzenia)

  Maksymalna liczba uczestników 35 osób

  Przy większej liczbie uczestników impreza powinna trwać dwa dni lub przygotujemy indywidualną ofertę.

  • 9.00 przyjazd uczestników bezpośrednio na lotnisko
  • 9.30-10.00 – lekkie śniadanie
  • 10.00 do ostatniego pasażera – spadochronowe skoki tandemowe
  • 14.00 – lunch na lotnisku (przez cały dzień coffee table: przekąski, zimne i gorące napoje)
  • 20.00 – kolacja grill/ognisko oraz impreza wieczorna: oglądanie filmów i zdjęć ze skoków i lotów uczestników, wręczanie dyplomów, rozwiązanie konkursów itp.
  • 22.00 – wyjazd uczestników do hotelu lub do Warszawy, lub nocleg na lotnisku i powrót do Warszawy dnia następnego
   
  Wystarczy połączyć kilka podstawowych składników aby uzyskać wspaniały efekt aktywnego wypoczynku lotniczego:
  • Najważniejszy z nich to poczucie bezpieczeństwa - jest to możliwe, gdy na szali kładziemy doświadczenie i dobrą markę wypracowaną przez lata. Nasz zespół składa się z doświadczonych tandempilotów, już na pierwszy rzut oka wzbudzających spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ich umiejętności spadochronowe to jednak tylko połowa sukcesu, niezwykle ważne okazuje się indywidualne podejście do każdego skoczka nacechowane empatią i wyczuciem sytuacji.
  • Kolejny - otoczenie opieką i zainteresowaniem naszych klientów tak, aby ani przez chwilę nie zapomnieli, że są najważniejszymi osobami na lotnisku.  Z tego też powodu unikamy  imprez masowych, gdzie w naszym odczuciu zatraca się ten niezwykły klimat jaki daje bezpośredni kontakt z lotnictwem.
  • Następny, niezbędny składnik - uśmiech, optymizm i ciepło, tak potrzebne niektórym ze skoczków zanim przełamią swoje wewnętrzne bariery i skoczą w przestrzeń z lecącego samolotu. Dla każdego bowiem, niezależnie od poziomu wrażliwości skok pod względem emocjonalnym jest czymś ekstremalnym.
  • oraz bonus!  Świadomość, że przyjeżdżając do nas nikt NIE MUSI skakać, tu nie ma terroru spadochronowego, zawsze można dopasować sobie coś lżejszego: paralotnie, motolotnie, szybowce lub loty samolotem. Mamy wspaniałą świadomość tego, że skoki spadochronowe obronią się same i nie trzeba wcale ich na siłę nikomu wciskać. To radość zobaczyć, że odwiedzacie nas na lotnisku, że robicie sobie imprezy integracyjne oparte o różne formy latania. Gdy tylko zapragniecie skoczyć - będziemy gotowi.
  • do tego wszystkiego należy pamiętać, że gdy podnosimy ciśnienie lataniem, powinniśmy je także obniżyć i pozwolić emocjom wrócić do nowej normy. Dlatego w przypadku imprez nalegamy aby planowane były wraz z noclegiem. Oderwanie od codzienności, aktywny pobyt na lotnisku i masa energii wytworzonej podczas latania powinna mieć swoje zakończenie. Najlepiej gdy wszystko to idzie w parze ze smacznym jedzeniem i dobrym snem. Myślimy również o tym. Na lotnisku zapewniamy  bogaty wybór świeżych i godnych lotnika posiłków. W naszym namiocie wypoczynkowym150 m kw można schować się przed słońcem lub wiatrem i ucieszyć podniebienie chłodnym napojem. Gdy zaś słońce zachodzi, uruchamiamy projektor i bohaterowie dnia mogą zobaczyć swoje pierwsze skoki odświeżając przeżycia i porządkując wspomnienia.  W naszej bazie mamy 30 miejsc noclegowych w 3-6 osobowych pokoikach. Jesteśmy w stanie zaoferować również bardzo dobre warunki noclegowe w hotelach blisko lotniska, na terenie Przasnysza i w okolicach (do 70 osób).

  Oczywiście osoby odpowiedzialne za organizowanie tego rodzaju imprez zawsze zastanawiają się z kim mają do czynienia, czy firma będzie w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Na szczęście najczęściej już z nami skakały i wiedzą kim jesteśmy, i jakie ideały nam przyświecają, jednak dla tych, którzy dopiero weszli na stronę mamy kilka drobnych przykładów: