Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skill Events

Batorego 16 lok.122, 02-591 Warszawa
skillevents.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Usługi

 • Pikniki

 • Pikniki firmowe - Skill Events Pikniki firmowe

  To co dla innych firm jest już szczytem możliwości, dla nas jest podstawą.

  Właśnie dlatego w samej Warszawie do Państwa dyspozycji oddajemy teren o powierzchni 12 hektarów wraz z pełną infrastrukturą. Obiekt znajduje się po praskiej stronie Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim. Lokalizacja zapewni świetny dojazd zarówno transportem własnym jak i komunikacją miejską co czyni z niego obiekt ogólnodostępny.

      * pub na 100 osób
      * sala konferencyjna
      * miejsce piknikowe na około1000 osób
      * korty tenisowe
      * pole paintballowe
      * tor do jazdy na quadach

  Tylko 10 kilometrów od centrum Warszawy.

 • Wyjazdy incentive

 • Team-building - Skill Events Team-building

  To co przygotujemy dla Twojej grupy, będzie wymagało kooperacji, współdziałania i zaangażowania wszystkich członków zespołu. Samodzielnie będą musieli znaleźć sposób osiągnięcia wyznaczonego celu. Nie obejdzie się bez dramatycznych decyzji, zmieniania strategii, przydzielania ról, degradacji, a może i dezercji :)

  Cały scenariusz zaprojektujemy dla Ciebie, tak by był zgodny z potrzebami szkoleniowymi Twojej grupy. Zwrócimy uwagę na to, co dla jej rozwoju jest najważniejsze, co warto sprawdzić, a jakie relacje w grupie wzmocnić.

  Ty i Twoja grupa, odniesiecie wymierne korzyści z procesu szkoleniowego, niezależnie czy grupę stanowią dopiero powstające zespoły, młode wilki, czy weterani, z długą historią.

 • Wyjazdy integracyjne - Skill Events Wyjazdy integracyjne

  Aby zintegrować grupy osób i stworzyć między nimi poczucie zbiorowości osoby te muszą wspólnie doświadczyć przeżyć w nietypowych, często extremalnych warunkach i w niecodziennych dla siebie sytuacjach.

  Proponujemy Państwu organizację zajęć integracyjnych podczas których uczestnicy będą mogli poznać się lepiej zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej, a tym samym umocnić więzi interpersonalne. Dzięki zmianie otoczenia i stawiania przed uczestnikami zadań tak różnych od ich codziennych obowiązków, zajęcia, które prowadzimy, pozwalają integrować zespoły, wyłaniać liderów, uczyć pracy zespołowej.

  Dzięki swej atrakcyjności są powszechnie stosowaną formą nagrody lub motywacji dla pracowników. Szeroki wachlarz programów, niebanalne scenariusze gier terenowych oraz bogata gama atrakcji pozwalają nam dopasować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie podczas wyjazdu gier scenariuszowych pozwoli na stworzenie programu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników jako integrująca uczestników przygoda oparta na nauce przez doświadczenie. W połączeniu ze szczyptą wyobraźni, w zależności od wybranego scenariusza możecie Państwo przenieść się do czasów prehistorycznych, historycznych, bądź ocalić świat przed zagrażającą mu inwazją kosmitów. Możecie również znaleźć się z daleka od cywilizacji, gdzie w ekstremalnych warunkach będziecie mogli pokonywać survivalowe przeszkody.

Atrakcje

 • Pojazdy specjalne

 • Jazda czołgiem, pojazdem gąsienicowym, lot śmigłowcem - Skill Events Jazda czołgiem, pojazdem gąsienicowym, lot śmigłowcem

  Quadem jeździsz do pracy, a 4x4 to weekendowa rutyna? Nie zaskoczysz nas, za to my Ciebie tak. Czułeś kiedyś zapach ropy, jadąc wśród grzmotu gąsiennic czołgu T-34? Masz okazje spróbować rajdu tym zasłużonym czołgiem, lub spróbować jazdy gąsienicowym pojazdem ATS.

   

  Jeśli jednak pociąga Cię duża wysokość, powietrze i obserwacja, polecamy przelot śmigłowcem Mi2, którego do dziś używają jednostki szybkiego reagowania.

 • Paintball

 • Paintball - Gry Leśne; Speedball; Paintball w terenie zabudowanym - Skill Events Paintball - Gry Leśne; Speedball; Paintball w terenie zabudowanym

  Zabawa – Sport – Hobby XXI wieku polegająca na strzelaniu żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą. Uczestnicy zabawy, podzieleni na zespoły mają do wykonania rozmaite misje i zadania. Na swej drodze napotykają przeciwników uzbrojonych w karabinki pneumatyczne (markery paintballowe), strzelających kulkami z farbą.

  Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sprawdzony i niezawodny sprzęt takich marek jak: Tippmann, Land Rover, Yamaha.
  - 120 markerów Tippmann ACT, 15 Ego Etek, maski Vforce Armor i Shield
  - butle HP i CO2
  - 300 kompletów dwu-częściowych mundurów
  - dla najmłodszych uczestników zapewniamy specjalne maski typu VF EYE TACTICAL

   

  Gry Leśne

  Paintball Leśny to najpopularniejsza forma gry w paintball. Na specjalnie przygotowanym terenie (patrz. Lokalizacje imprez) możemy rozegrać jeden z bardzo licznych scenariuszy gier (np. zdobądź flagę przeciwnika, ochrona VIP-a, odbicie zakładników). Paintball leśny to połączenie podchodów, manewrów wojskowych z elementami gier strategicznych. Jest to znakomita rozrywka na świeżym powietrzu, ale również może stanowić doskonałe ćwiczenie pracy zespołowej i komunikacji
   

  Speedball

  Speedball to sportowa odmiana paintballu. W grze udział biorą dwa 5-7 osobowe zespoły. Gra odbywa się na specjalnie przygotowanym polu (ok. 50m. długości i 25 m. szerokości), zabezpieczonym specjalną siatką paintballową, na którym rozstawione są sztuczne przeszkody. Jest to jedna z najbardziej widowiskowych form paintballu ze względu na możliwość obserwowania całych rozgrywek przez osoby nie uczestniczące w grze. Speedball jest grą bardzo dynamiczną, wymaga dobrej współpracy członków drużyny, sprawnej komunikacji i przemyślanej strategii gry. Proponujemy turniej speedballowy zorganizowany na dmuchanym polu typu SUP’AIR BALL w oparciu o regulamin Polskiej Ligi Paintballowej, zgodnie z którym przeprowadzane są Mistrzostwa Polski w Paintballu. Zawody zostałyby zakończone wyborem najlepszej drużyny i zawodnika.
   

  Paintball w terenie zabudowanym

  Paintball w terenie zurbanizowanym to zyskująca coraz większą popularność odmiana tej gry. Dysponujemy zurbanizowaną częścią pasa taktycznego poligonu wojskowego w Wesołej, na której prowadzone są szkolenia jednostek specjalnych. Gra na tym terenie umożliwia realizację scenariuszy antyterrorystycznych tj. odbijanie zakładników, likwidacja terrorystów, szturmy budynków, itd. W grze wykorzystujemy środki pozoracji pola walki: świece dymne, granaty hukowe, granaty paintballowe. Tą formę paintballu polecamy szczególnie dla graczy z pewnym doświadczeniem szukających mocniejszych wrażeń.

 • Quady

 • Quady - nauka jazdy na torze - Skill Events Quady - nauka jazdy na torze

  Dla sympatyków czterech kółek w różnej postaci proponujemy spróbowanie swoich sił w jeździe samochodem terenowym lub motorem czterokołowym. Zapewniamy:

  - tor do nauki jazdy
  - instruktaż
  - zabezpieczenie uczestników (kaski, buzery)
  - szkolenie z techniki jazdy terenowej

 • Off-road

 • Wyprawy Off-road - Skill Events Wyprawy Off-road

  4x4. Siła, energia, próba sił. Błoto, przyjemny warkot. Jazda po bezdrożach, tam, gdzie normalnie nigdy nie dojedziesz. Po wyprawie z nami, zamarzysz o kupnie własnego 4x4. Porządna dawka wrażeń, sprawi, że po całym dniu uśniesz, jak niemowlę.