Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
"Tyle słońca...! Anna Żebrowska w przebojach Anny Jantar!" - covery

"Tyle słońca...! Anna Żebrowska w przebojach Anny Jantar!" - covery

zastrzeżone, 00-000 Wrocław
www.anna-jantar.pl

Dane kontaktowe

Anna Żebrowska manager 603 7...... Pokaż telefony
  • http://www.youtube.com/AnnaLidiaZebrowska

Opis

"Anna Żebrowska jest tak podobna do piosenkarki, której utwory wykonuje, że łatwo można ją pomylić. W marcu tego roku przygotowała program poświęcony Annie Jantar bo nie tylko wygląd, ale także głos ma podobny. Jej koncert to taka podróż w przeszłość - przygotowując 20 piosenek Jantar Żebrowska wykorzystała oryginalne aranże, zadbała także o to by stroje były takie same. Sukienkę, w której Jantar śpiewała Tyle słońca w całym mieście widziała na nagraniach z Opola 74 a Nic nie może wiecznie trwać – na teledysku." Źródło: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100617/KULTURA15/440450757

Atrakcje

  • Sobowtóry

  • "Tyle słońca...! Anna Żebrowska w przebojach Anny Jantar!"

    "Anna Żebrowska jest tak podobna do piosenkarki, której utwory wykonuje, że łatwo można ją pomylić. [...] W marcu tego roku przygotowała program poświęcony Annie Jantar bo nie tylko wygląd, ale także głos ma podobny. Jej koncert to taka podróż w przeszłość - przygotowując 20 piosenek Jantar Żebrowska wykorzystała oryginalne aranże, zadbała także o to by stroje były takie same. Sukienkę, w której Jantar śpiewała Tyle słońca w całym mieście widziała na nagraniach z Opola 74 a Nic nie może wiecznie trwać – na teledysku."