Arche Hotel Lotnisko Gdańsk
Juliusza Słowackiego 197D, 80-298 Gdańsk, pomorskie
Opis obiektu Arche Hotel Lotnisko Gdańsk
Lokalizacja: hotel jest usytuowany 500 m od terminala Portu Lotniczego Gdańsk, przy ulicy Słowackiego 197D. Zielone otoczenie hotelu z rozbudowaną siatką tras rowerowych, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.
Sale konferencyjne: Arche Hotel Lotnisko Gdańsk oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne: cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m² to idealne miejsce na konferencje, szkolenia, bankiety i spotkania biznesowe, dostęp do szybkiego Wi-Fi, nowoczesnych systemów AV, możliwość dowolnej aranżacji sal konferencyjnych. Każda konferencja jest zarządzana przez wykwalifikowanego event managera, dbającego o najmniejsze detale,
Pokoje: hotel dysponuje 164 nowoczesnymi pokojami, klimatyczne wnętrza, sauna, strefa fitness, a także specjalna oferta masażu w pokoju pozwolą oderwać się od codzienności i poczuć pełen spokój przed czy po podróży.
Gastronomia: hotelowa restauracja Arche Air specjalizuje się w daniach kuchni polskiej z elementami kuchni kaszubskiej, starannie wyselekcjonowane lokalne składniki, autorskie menu i wyjątkowa dbałość o smak to elementy wyróżniające.
Sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia w Arche Hotel Lotnisko Gdańsk (4)
Arche Hotel Lotnisko Gdańsk oferuje 4 nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m2. Sale są modułowe, posiadają dostęp do światła dziennego, w pełni klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.
Sale łącznie
Liczba sal
Największa sala konferencyjna
- 350 m2
- 350
- 240
- 264 m2
- 250
- 180
- 264 m2
- 250
- 180
Tabela sal konferencyjnych i przestrzeni do wynajęcia
| Nazwa sali | Teatralnie | Bankiet |
|---|
| 350 | 240 | |
| 250 | 180 | |
| 250 | 180 |
Restauracje w Arche Hotel Lotnisko Gdańsk (1)
Pokoje noclegowe w Arche Hotel Lotnisko Gdańsk (164)
Liczba miejsc noclegowych
Liczba pokoi i apartamentów
| Nazwa | Liczba osób | Liczba pokoi |
|---|
Pokój STANDARD 2 osobowy typu TWIN |
2 osoby • 2 łóżka | 151 |
Pokój STANDARD 2 osobowy typu KING z kanapą |
2 osoby • 1 łóżko | 4 |
Pokój dla osób z niepełnosprawnością |
2 osoby • 1 łóżko | 2 |
Apartament SUPERIOR z aneksem kuchennym typu KING z kanapą |
5 osób • 3 łóżka | 5 |
Apartament DELUXE z aneksem kuchennym, osobną sypialnią DOUBLE |
5 osób • 3 łóżka | 2 |
Udogodnienia w pokojach
Lokalizacja Arche Hotel Lotnisko Gdańsk
Juliusza Słowackiego 197D, 80-298 Gdańsk, pomorskie
Dworzec
Lotnisko
Parking własny
Dojazd komunikacją miejską
Hotel dysponuje monitorowanym parkingiem zewnętrznym. Koszt 60 zł/dzień lub 10 zł/godzinę po pobraniu biletu. Pierwsze 15 minut darmowe.
Otoczenie wokół Arche Hotel Lotnisko Gdańsk
Własny teren otwarty
Teren piknikowy
Przestrzenie otwarte
- 24
- 0 m²