Art Residence Apartments
Stanisława Dubois 1a, 20-061 Lublin, lubelskie
Opis obiektu Art Residence Apartments
Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Lublinie przy ulicy Stanisława Dubois 1a.
Architektura: Czteropiętrowy, murowany budynek, z elewacją częściowo pokryta czerwoną cegłą.
Sale konferencyjne: Sala, która pomieści około 30 osób kinowo.
Pokoje: 30 miejsc noclegowych w 12 apartamentach.
Sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia w Art Residence Apartments
Sale łącznie
Liczba sal
Największa sala konferencyjna
Tabela sal konferencyjnych i przestrzeni do wynajęcia
Pokoje w Art Residence Apartments
Liczba miejsc noclegowych
Liczba pokoi i apartamentów
| Nazwa | Liczba osób | Liczba pokoi |
|---|
Dwójka (Twin) |
| | | | | | | | | | | | | | | | | |
Udogodnienia w pokojach
Lokalizacja Art Residence Apartments
Stanisława Dubois 1a, 20-061 Lublin, lubelskie
Dworzec
Lotnisko
Inne ciekawe obiekty w pobliżu Art Residence Apartments
Otoczenie wokół Art Residence Apartments
Własny teren otwarty
Teren piknikowy
Okolica
Usługi i atrakcje w Art Residence Apartments
Udogodnienia ogólne
Rekreacja (w budynku)
Najczęściej zadawane pytania o Art Residence Apartments (FAQ)
Art Residence Apartments znajduje się pod adresem: Stanisława Dubois 1a, 20-061 Lublin, lubelskie.
Art Residence Apartments oferuje łącznie 1 sala konferencyjna.
Największa sala konferencyjna w Art Residence Apartments ma powierzchnię 30 m², co pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla 30 os. w układzie teatralnym. W przypadku bankietu przestrzeń pomieści do 24 os.