Przestrzeń:

Luna Pieno

Obiekt:
Hotel Belmonte Krynica-Zdrój
450os. Konferencja Teatralnie
450os. Bankiet Bankiet stojący
411m2 Powierzchnia 0 x 0 x 0

Opis przestrzeni Luna Pieno


Luna Pieno

Sala LUNA PIENO to 417 m2 przestrzeni mogącej pomieścić 400 osób. Dzięki systemowi modułowych ścian może ona zostać podzielona na dwie mniejsze sale (Sala LUNA i Sala PIENO), dopasowane do charakteru wydarzenia.

Inne przestrzenie w Hotel Belmonte Krynica-Zdrój

Parametry sal

Pieno
224 m2
165
100
Luna
1 500 zł netto
Za dzień
Luna
110 m2
80
50
Sala VIP Lounge
900 zł netto
Za dzień

Hotel Belmonte Krynica-Zdrój

Przejdź do prezentacji

Hotel Belmonte Krynica-Zdrój

Hotel Belmonte Krynica-Zdrój to miejsce perfekcyjnie przygotowane do spotkań biznesowych. Od nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych i bankietowych, przez menu idealnie dopasowane do charakteru wydarzenia, po naszą profesjonalną opiekę nad każdym szczegółem i na każdym etapie. 

 

Lokalizacja: Hotel Belmonte Krynica-Zdrój znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski, u podnóża Góry Krzyżowej, zaledwie kilka minut do centrum miasta. Z hotelu rozciąga się zachwycająca panorama Beskidów, a udogodnienia i atrakcje w okolicy gwarantują gościom wypoczynek na najwyższym poziomie. Lokalizacja hotelu zapewnia szeroką ofertę rozrywkowo-kulturalną, usług wellness i infrastruktury leczniczej oraz rekreacji i aktywnego wypoczynku. Krynica-Zdrój posiada bogatą historię, wspaniałą architekturę, jest miejscem modnym i nowoczesnym.

Architektura: Nowoczesny design i oryginalne wnętrza nawiązują do…