Strona główna    /    Wielkopolskie    /    Wijewo    /    CKW MAGDA - OBIEKT ZAMKNIĘTY

CKW MAGDA - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Wijewo, wielkopolskie

Opis obiektu


W naszych domkach mamy ok. 110 miejsc noclegowych. W każdym z nich znajdziecie Państwo salon wyposażony w telewizor, łóżko małżeńskie, sypialnię dla dwóch osób oraz aneks kuchenny. W aneksie kuchennym połączonym z jadalnią można przygotowywać ciepłe posiłki – jest wyposażony w kuchenkę elektryczną, lodówkę i wszystkie podstawowe akcesoria kuchenne: zastawa stołowa, garnki, sztućce, etc. Każdy apartament posiada również łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. Ponadto przy wszystkich domkach jest taras oraz komplet mebli ogrodowych.
 
Duża powierzchnia działki i odległości pomiędzy domkami gwarantują prywatność i komfort dla każdego z gości. Działka ośrodka znajduje się 30 metrów od jeziora. Plaża ma doskonałe warunki do kąpieli – piaszczyste dno i co ważne szczególnie dla gości z dziećmi – głębokość nie przekracza 1,5 m w odległości 30 metrów od brzegu.
 
Oferujemy 2 sale konferencyjne oraz salę seminaryjną wyposażone w sprzęt audiowizualny. Duża sala jest klimatyzowana. W głównym budynku do dyspozycji jest stół pingpongowy oraz bilard. Posiadamy też salę zabaw dla dzieci oraz plac zabaw.
 
Świadczymy profesjonalne usługi hotelarskie i gastronomiczne. Posiadamy doskonałą ofertę zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Zwierzęta mile widziane.