Hotel Bukowy Dworek - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Gronów, lubuskie
Opis obiektu
Hotel Bukowy Dworek - OBIEKT ZAMKNIĘTY

OBIEKT ZAMKNIĘTY

Hotel Bukowy Dworek****, czterogwiazdkowy obiekt w województwie lubuskim, jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób lubiących aktywny styl życia jak i tych preferujących relaks w ciszy. Rozbudowana baza noclegowa, kompleks sal konferencyjnych, 6-hektarowy park z namiotem plenerowym i chatą grillową, a także sąsiedztwo jezior oraz wiele atrakcji turystycznych sprawiają, że nasz obiekt jest celem podróży zarówno dla osób indywidualnych, rodzin z dziećmi jak i firmy organizujących szkolenia czy imprezy integracyjne.


Nasi Goście mają możliwość bezpłatnego skorzystania z sauny, basenu, sali bilardowej, kortów tenisowych, oraz boiska sportowego do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Chętnie zajmiemy się również organizacją eventów na terenie naszego ośrodka i poza nim: sporty ekstremalne, zabawy strzeleckie, team building, gry i zabawy integracyjne, wieczory tematyczne, ogniska integracyjne.


Propozycje poza obiektem: wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem do Berlina, Poczdamu, Spreewaldu, Tropical Island, Zielonej Góry, Łagowa, Boryszyna (Międzyrzecki Rejon Umocnień), wycieczki bryczką, spływy kajakowe i inne atrakcje na życzenie Klienta.