Strona główna    /    Warmińsko-mazurskie    /    Mikołajki    /    Villa Mazur Mikołajki - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Villa Mazur Mikołajki - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Mikołajki, warmińsko-mazurskie

Opis obiektu


OBIEKT ZAMKNIĘTY

Villa Mazur to zabytkowy hotel położony nad brzegiem jeziora Mikołajskiego, w samym centrum Mazur. Obiekt został wybudowany w połowie XIX wieku i wpisany do rejestru zabytków. Hotel oferuje komfortowe i eleganckie pokoje z widokiem na jezioro, marinę jachtową lub miasto. W sumie hotel dysponuje 80 miejscami noclegowymi.

Villa Mazur to także doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych lub uroczystości rodzinnych. Obiekt dysponuje dwiema salami konferencyjnymi o powierzchni 100 m kw. i 60 m kw., które mogą pomieścić odpowiednio do 80 i 40 osób w ustawieniu teatralnym. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i dostęp do internetu. Ponadto hotel posiada salę bankietową o powierzchni 200 m2, która może pomieścić do 200 osób w ustawieniu koktajlowym. Sala ta jest idealna na organizację wesel, jubileuszy, przyjęć okolicznościowych lub imprez firmowych.

Hotel Villa Mazur zaprasza również do skorzystania z oferty gastronomicznej. Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje i winiarnia. 

Obiekt oferuje bezpłatny parking, ogród, wspólny salon, taras, bar i strefę spa z sauną i jacuzzi.