Hotel Miramar

Map Zobacz na mapie
Bankiet Bankiet 50 os.
Bankiet
About
Nocleg Nocleg 250 os.
Nocleg
About

Opis obiektu Hotel Miramar

Lokalizacja: Hotel znajduje się w Sopocie, przy ulicy Zamkowa Góra 25. Usytuowany jest w dzielnicy Kamienny Potok, 250 metrów od morza.

 

Architektura: Dwupiętrowy, jednobryłowy, murowany budynek z jasną elewacją i płaskim dachem.

 

Sale konferencyjne: Obiekt posiada restaurację, w której można zgromadzić do 50 osób.

 

Pokoje: Obiekt oferuje 250 miejsc noclegowych.
 


Sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia w Hotel Miramar

Liczba sal

Największa sala konferencyjna

| | | | | | | |

Tabela sal konferencyjnych i przestrzeni do wynajęcia

Nazwa sali Teatralnie Bankiet

Restauracje w Hotel Miramar

Restauracja Miramar

Restauracja Miramar

Polska

  • 68
  • 50

Pokoje w Hotel Miramar

Liczba miejsc noclegowych

| | | | |

Liczba pokoi i apartamentów

| | | | |
Nazwa Liczba osób Liczba pokoi
Dwójka (Twin)

Dwójka (Twin)

| | | | | | | | | | | | | | | |

Udogodnienia w pokojach

Łazienki w pokojach
Klimatyzacja
Internet Wi-Fi
Telewizor
Minibar
Biurko
Sejf
Room Service
Ekspres do kawy
Pokoje z balkonami
Dostawki

Lokalizacja Hotel Miramar

Dworzec

146 km

Lotnisko

238 km

Inne ciekawe obiekty w pobliżu Hotel Miramar


Otoczenie wokół Hotel Miramar

Własny teren otwarty

Nie

Teren piknikowy

Nie ma

Okolica

W lesie
Nad morzem
W górach
Nad rzeką
Nad jeziorem
Przy trasie
W centrum miasta
Za miastem
Przy lotnisku

Usługi i atrakcje w Hotel Miramar

Udogodnienia ogólne

Business center
Wi-Fi
Lobby bar
Klimatyzacja

Rekreacja (w budynku)

Basen kryty
Fitness center
Sauna
Hala sportowa
Bilard
Kręgle
SPA (0 gabinetów)
Jacuzzi
Klub nocny
Masaże
Tenis stołowy

Opinie i referencje dla Hotel Miramar


Najczęściej zadawane pytania o Hotel Miramar (FAQ)

Hotel Miramar znajduje się pod adresem: Zamkowa Góra 25, 81-713 Sopot, pomorskie.

Hotel Miramar oferuje łącznie 0 sal konferencyjnych.

Największa sala konferencyjna w Hotel Miramar ma powierzchnię b.d. m², co pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla b.d. os. w układzie teatralnym. W przypadku bankietu przestrzeń pomieści do b.d. os.


Aktualności z Hotel Miramar

Ładowanie…

Przewodniki