Sala Ivory to największa sala konferencyjna w hotelu. Jest ona w stanie pomieścić do 80 osób. Podobnie jak sala Hebony wyposażona jest w sprzęt multimedialny najwyższej klasy. Sala Ivory to idealne miejsce na większe konferencje biznesowe i naukowe, spo
Pięciogwiazdkowy hotel z 46 pokojami, 4 salami konferencyjnymi, restautacją i zapleczem rekreacyjnym.
Lokalizacja:
Hotel znajduje się we Wrocławiu, w jego historycznej części, w pobliżu zabytkowego Parku Południowego.
Obiekt:
Zaprojektowana w 1906 roku willa rodziny Schoellerów. Okazała rezydencja z półokrągłym podjazdem i kolumnami w stylu jońskim znajdującymi się przy wejściu do budynku.
Sale konferencyjne:
3 multimedialne sale konferencyjne dla 125 osób
Pokoje:
46 pokoi i apartamentów dla 92 osób. Wśród wyposażenia znajduje się klimatyzacja, Internet, TV, telefon, biurko, sejf i minibar.
Restauracja:
Restauracja Platinum oraz Bar Insomnia.
Inne:
Wellness & Spa z łaźnią parową, sauną fińską, jacuzzi, centrum fitness oraz…