Opis obiektu Hotel Sielanka nad Pilicą
Hotel Sielanka nad Pilicą**** położony jest na 100 hektarowej posiadłości, zaledwie 50km od Warszawy, pomiędzy rzeką Pilicą a Puszczą Stremecką. Oprócz klubowego hotelu z restauracjami Impresja oraz Art Cafe i salami konferencyjnymi z wieloma możliwościami aranżacji zapewniającymi miejsce na konferencje oraz imprezy na terenie posiadłości znajduje się klimatyczna drewniana Karczma o pojemności do 250 osób. Wszystko to w otoczeniu łąk i lasów, zarybionych stawów, oczek wodnych przy samej rzece Pilicy. Szeroka oferta atrakcji jak Kajak Sprint, Wyprawa Off Road, spływy kajakowe, Sztafeta Szalonego Farmera, Igrzyska Konne, chata grillowa oraz Pub Equiclub poszerzają gamę naszych ofert które jesteśmy w stanie uszyć na miarę każdego klienta zarówno indywidualnego jak i konferencyjnego. Zapraszamy, mamy 100 hektarów możliwości !
Sale konferencyjne w Hotelu Sielanka pod Pilicą to nowoczesne, profesjonalnie przygotowane pomieszczenia o różnej powierzchni. Obiekt dysponuje aż 7 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 326 m2. Najmniejsza z nich sala Irys przeznaczona jest na 10 osób, natomiast największa trójdzielna sala Malwa pomieści nawet do 140 gości. Sale dają bardzo wiele możliwości aranżacji, ustawienie stołów jest dowolne i zależy od liczebności grupy szkoleniowej oraz preferencji osoby prowadzącej spotkanie.
Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Sielanka nad Pilicą są klimatyzowane i posiadają potrzebny sprzęt audio-wizualny, który umożliwia prowadzącemu prezentowanie treści i prowadzenie spotkania na wysokim poziomie. Do dyspozycji są projektory, flipcharty, ekrany LCD, odpowiednie nagłośnienie oraz regulowane oświetlenie i rolety okienne, aby ograniczyć dostęp światła dziennego, kiedy zajdzie taka potrzeba. Na terenie całego hotelu goście mają dostęp do szybkiego Wi-Fi.
Sale konferencyjne w Hotelu Sielanka Spa****
Malwa I:
Powierzchnia: 54 m2 Pojemność: do 40 osób
Malwa II:
Powierzchnia: 106 m2 Pojemność: do 80 osób
Malwa I+II+III:
Powierzchnia: 163 m2 Pojemność: do 140 osób
Zielnik :
Powierzchnia: 280 m2 Pojemność: do 200 osób
Chaber:
Powierzchnia: 54 m2 Pojemność: do 30 osób
Chmiel:
Powierzchnia: 58 m2 Pojemność: do 40 osób
Dział Rezerwacji Grupowych
tel: +48 (48) 666 16 50 (52, 55)
fax: +48 (48) 666 16 66
email: rezerwacja@sielanka.pl
Sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia w Hotel Sielanka nad Pilicą
Sale łącznie
Liczba sal
Największa sala konferencyjna
- 280 m2
- 250
- 120
- 159 m2
- 150
- 127
Tabela sal konferencyjnych i przestrzeni do wynajęcia
| Nazwa sali | Teatralnie | Bankiet |
|---|
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
Wyposażenie do konferencji online i hybrydowych w Hotel Sielanka nad Pilicą
Restauracje w Hotel Sielanka nad Pilicą

Karczma Sielanka
Polska
- 550
- 300
- 500 m2

Restauracja hotelowa
Polska
- 165
- 120

Eqi Club
Polska
- 48
- 35

Sala Kominkowa
Polska
- 41
- 30
Pokoje noclegowe w Hotel Sielanka nad Pilicą
Styl i wyposażenie naszych pokoi nawiązuje do ogólnego charakteru hotelu i stanowi idealne połączenie luksusu, komfortu i sielskiej atmosfery Doliny Pilicy. Wszystkie pokoje mają wspaniały widok na zielone łęgi Doliny Pilicy, majestatyczną Puszczę Stromecką lub nowoczesny parkur ośrodka jeździeckiego gdzie prawie przez cały dzień trenują piękne konie.
Liczba miejsc noclegowych
Liczba pokoi i apartamentów
| Nazwa | Liczba osób | Liczba pokoi |
|---|
Dwójka (Twin) |
| | | | | | | | | | | | | | | | | |
Pokój dwuosobowy do pojedyńczego wykorzystania |
| | | | | | | | | | | | | | | | | |
Apartament |
| | | | | | | | | | | | | | | | | |
Udogodnienia w pokojach
Lokalizacja Hotel Sielanka nad Pilicą
Łąkowa 1, 05-660 Warka, mazowieckie
Dworzec
Lotnisko
Parking własny
Inne ciekawe obiekty w pobliżu Hotel Sielanka nad Pilicą
Otoczenie wokół Hotel Sielanka nad Pilicą
Własny teren otwarty
Teren piknikowy