Przestrzeń:

Sala Bankietowa A+B+C

Obiekt:
Hotel Antonińska Resort SPA
300os. Konferencja Teatralnie
360os. Bankiet Bankiet stojący
307m2 Powierzchnia 0 x 0 x 0

Opis przestrzeni Sala Bankietowa A+B+C


Sala Bankietowa A+B+C

Sala Bankietowa A+B+C – sala konferencyjna o powierzchni 307 m² w Hotel Antonińska Resort SPA w miejscowości Boszkowo.

Może pomieścić na konferencję 360 osób w ustawieniu bankietowym i 300 osób w ustawieniu teatralnym.

Na wyposażeniu sali jest klimatyzacja, zaciemnienie regulowane, dostęp do światła dziennego, nagłośnienie, internet wi-fi, scena / podest, projektor, ekran wbudowany, flipchart, mikser audio, tablica.

Można tu organizować m.in. konferencje, eventy i szkolenia.

Inne przestrzenie w Hotel Antonińska Resort SPA


Sala Bankietowa A
914 zł netto
Za dzień
Sala Bankietowa A
100 m2
100
36
Sala Bankietowa B
914 zł netto
Za dzień
Sala Bankietowa B
100 m2
100
36
Sala Bankietowa C
941,42 zł netto
Za dzień
Sala Bankietowa C
103 m2
100
36
Sala Solna 1
502,70 zł netto
Za dzień

Hotel Antonińska Resort SPA

Przejdź do prezentacji

Hotel Antonińska Resort SPA to obiekt o nowoczesnych wnętrzach i wyposażeniu, co umożliwia obsługę najbardziej wymagających klientów.

Do dyspozycji klientów biznesowych jest 7 sal szkoleniowo-konferencyjnych, lobby bar, pokoje i apartamenty. Bezpośrednie położenie nad jeziorem o krystalicznie czystej wodzie w połączeniu z infrastrukturą towarzyszącą stanowią czynnik przyciągający w to miejsce również  liczne rodziny z dziećmi.

Hotel Antonińska Resort SPA to doskonałe miejsce na  wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.

Obiekt posiada piaszczystą plażę z kąpieliskiem strzeżonym. Do dyspozycji gości są 4 restauracje: La Perla, nowa restauracja na plaży Blue Cafe, lobby bar Orange Cafe z salą klubową i bowlingiem, a także letnie tarasy.…

W 2025 r. hotel będzie przebudowywany. Do istniejącego już budynku dobudowany zostanie nowy, który będzie hotelem 5-gwiazdkowym z basenem i restauracją. Oba obiekty spięte zostaną szklanym łącznikiem.