Przestrzeń:

Pakiet S1+S2

Obiekt:
Centrum Kongresowe ICE Kraków
2509os. Konferencja Teatralnie
1224os. Bankiet Bankiet zasiadany
2140m2 Powierzchnia 0 x 0 x 0

Opis przestrzeni Pakiet S1+S2


Pakiet S1+S2

Dwie wielofunkcyjne sale: Audytoryjna oraz Teatralna. Dodatkowo do dyspozycji oddane jest również 4-poziomowe foyer o łącznej pow. 2880 m2. Może ono pełnić funkcję zarówno reprezentacyjnej przestrzeni dla Gości jak również powierzchni wystawienniczej.

Inne przestrzenie w Centrum Kongresowe ICE Kraków


Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego
55 000 zł netto
Za dzień
Sala Teatralna
30 000 zł netto
Za dzień
Sala Teatralna S2
920 m2
594
324
Sala Kameralna bez trybun
22 000 zł netto
Za dzień
Sala Kameralna S3
500 m2
400
300
Zespół Sal Konferencyjnych S4
22 000 zł netto
Za dzień

Centrum Kongresowe ICE Kraków

Przejdź do prezentacji

Centrum Kongresowe ICE Kraków

Lokalizacja: Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowana w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń naprzeciw Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa. Dzięki otwarciu Centrum Kongresowego Kraków posiada dziś infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski: prestiżowy obiekt, bazę hotelową oraz niezwykle zróżnicowaną ofertę kulturalną, kulinarną i usługowo-handlową.

Architektura: Nowoczesny obiekt światowej klasy, spełniający wymagania międzynarodowych organizacji kongresowych oraz najwyższe standardy akustyki i mechaniki scenicznej. Jego autorami są pracownie Ingarden & Ewý Architekci z Krakowa i Arata Isozaki & Associates z Tokyo. Projekt został nagrodzony za spektakularną…