Strona główna    /    Mazowieckie    /    Warszawa    /    Jack's Cinema Bar & Restaurant - OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY

Jack's Cinema Bar & Restaurant - OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY

Warszawa, mazowieckie

Opis obiektu


Jack's Cinema Bar & Restaurant - OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY

OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY

Lokalizacja: Jack's Cinema Bar & Restaurant usytuowany jest w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Brackiej, niedaleko ronda de Gaulle'a i Pałacu Kultury i Nauki.

Architektura: obiekt zajmuje przestrzeń w pięciopiętrowej, odrestaurowanej śródmiejskiej kamienicy. Wnętrza Jack's Cinema Bar & Restaurant utrzymane są w klubowym stylu i inspirowane dziełami kinematografii.

Sale konferencyjne: Jack's Cinema Bar & Restaurant na eventy, koncerty, imprezy biznesowe czy prezentacje produktów udostępnia 3 niezależne strefy, w tym salę kinową z profesjonalnym ekranem i nagłośnieniem, która wraz z kawiarnią pomieści do 120 osób w ustawieniu koncertowym. W samej sali kinowej zasiądzie 40 osób. Na antresoli zorganizować można spotkania dla 40 gości siedzących przy stolikach. Sala VIP nada się na kameralne wydarzenia dla 20 uczestników. Sale mogą być dowolnie konfigurowane. 

Gastronomia: Jack's Cinema Bar & Restaurant specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej, szczególnie amerykańskiej. Podawane są tu steki, burgery, a w miejscowym barze - koktajle i whisky.

Dodatkowe usługi i atrakcje: obiekt oferuje organizację warsztatów twórczych, tematycznych imprez tanecznych, spotkań z osobowościami świata kultury i sztuki, wystaw czy małych spektakli.