Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kampus Wielicki

Józefa Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka
www.powiatowyparkrozwoju.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bartłomiej Zakrzewski Główny specjalista d/s rozwoju 69396...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Kampus Wielicki

Szukasz obiektu na event?

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta

Opis

Kampus Wielicki

W centrum Małopolski, zaledwie 5 km od królewskiego miasta Krakowa, w sąsiedztwie największej w Polsce kopalni soli, w Wieliczce, znajduje się Park Rozwoju Wieliczka. Ten kompleks to zespół szkół, oraz Centrum Konferencyjne. Obiekt usytuowany jest na terenie wielickiego osiedla Wincentego Pola.

Ze względu na położenie geograficzne i bliskość do najsłynniejszych polskich zabytków, takich jak Kopalnia Soli w Wieliczce, Rynek Krakowski i Wawel nasz ośrodek posiada wspaniałe warunki do organizacji szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych. Obiekt znajduje się zaledwie 5 km od autostrady A-4 OBIEKT posiada dostęp do sieci WI-FI!!!.

Walorem jest bliskość aglomeracji miejskich, centrów kulturalnych, biznesowych oraz finansowych takich jak Kraków (10 km) czy Zakopane (100 km).

Kampus Wielicki
11
Rekomendacji organizatorów
3
Średnia ocena
Zobacz rekomendacje
Organizowałeś tu imprezę?
Dodaj rekomendację