Strona główna    /    Śląskie    /    Bielsko-biała    /    Kompleks biurowo-konferencyjny Bielsko Biała- ZAMKNIĘTE

Kompleks biurowo-konferencyjny Bielsko Biała- ZAMKNIĘTE

Warszawska 5, 43-319 Bielsko-Biała, śląskie

Opis obiektu


 TYMCZASOWO ZAMKNIĘTE

Kompleks biurowo- konferencyjny przy ulicy Warszawskiej 5 dysponuje trzema salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić od 6 do 60 osób. W zależności od zapotrzebowania sale można wyposażyć w krzesła, stoły, które zostaną ustawione w konfiguracji dopasowanej do Państwa potrzeb między innymi w układzie konferencyjnym, kinowym, szkolnym.

Ponad to oferujemy również dostęp do sprzętu multimedialnego takiego jak: ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie. Pomagamy również w organizacji przerw kawowych. 

Kompleks przy ulicy Warszawskiej 5 jest dobrym miejscem na organizacje konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, rekrutacyjnych. Wynajem sal jest możliwy przez 7 dni w tygodniu. W ofercie posiadamy możliwość całodziennego wynajmu, jak i na godziny w zależności od Państwa potrzeb.

Na terenie obiektu znajduje się parking oraz miejsca parkingowe w strefie płatnego parkowania. Wjazd i wyjazd z obiektu jest bezpośrednio z ulicy bocznej do ulicy Warszawskiej. Wejście do biurowca od ulicy Warszawskiej. Obiekt wyposażony jest w windę oraz stanowisko recepcji.

Cały kompleks jest dobrze zlokalizowany – vis a vis Dworca Kolejowego, Dworca PKS w ścisłym centrum miasta. Dzięki dostępności do głównych tras komunikacyjnych jest ułatwiona komunikacja z miastami ościennymi Aglomeracji Śląskiej.