Konferencje.pl / Sale konferencyjne Kujawsko-pomorskie / Sale konferencyjne Włocławek / Pałac Bursztynowy Włocławek

Lokalizacja: Pałac Bursztynowy znajduje się w centrum Włocławka przy ulicy Okrężnej 21.
Architektura: Kompleks mieszczący hotel z restauracją i pubem, złotą sala balową, sauna fińską oraz cenrtum konferencyjne. Całość otoczona jest pałacowymi ogrodami. We wschodniej części ogrodu znajdyje się Amfiteatr na wodzie z wodospadem.
Sale konferencyjne: W budynku znajduje się 6 sal przeznaczonych na konferencyje, mieszczących od 30 do 400 osób kinowo. Sale wyposażone są w ekran, flipchart, projektor, TV oraz nagłośnienie.
Pokoje: Około 70 miejsc noclegowych rozmieszczonych w 35 pokojach wyposażonych w klimatyzację, TV, Internet, minibar oraz telefon.
Gastronomia: Restauracja, pub oraz w sezonie letnim restauracja grillowa w Amfiteatrze na wodzie.
Dodatkowe usługi i atrakcje: miniSpa, sauna, korty tenisowe.
Kuchnia Polska
Kuchnia Polska
| Nazwa | Liczba pokoi | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| <em class="blurable">| | | | | | | | | | | | </em> | <em class="blurable">| | | | | </em> | |||||||
|
Łóżka jednoosobowe: <em class="blurable">| | | | | </em>
Łóżka dwuosobowe: <em class="blurable">| | | | | </em>
|
||||||||
Okrężna 21, 87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie