Przestrzeń:

Holl

Obiekt:
Pałac Jaśminowy
114os. Konferencja Teatralnie
91os. Bankiet Bankiet zasiadany
114m2 Powierzchnia 10 x 11 x 12

Opis przestrzeni Holl


Holl

Holl – sala konferencyjna o powierzchni 114 m² w Pałac Jaśminowy w miejscowości Batorowo.

Może pomieścić na konferencję 91 osób w ustawieniu bankietowym i 114 osób w ustawieniu teatralnym.

Na wyposażeniu sali jest klimatyzacja, dostęp do światła dziennego, nagłośnienie, internet wi-fi, projektor, ekran wbudowany, flipchart, mikser audio.

Można tu organizować m.in. konferencje, eventy i szkolenia.

Inne przestrzenie w Pałac Jaśminowy


Sala Jaśminowa
4 313,20 zł netto
Za dzień
Sala Jaśminowa
526 m2
400
300
Sala Szafranowa
2 460 zł netto
Za dzień
Sala Szafranowa
300 m2
200
120
Namiot bankietowy
2 460 zł netto
Za dzień
Namiot bankietowy
300 m2
150
100

Pałac Jaśminowy

Przejdź do prezentacji

Pałac Jaśminowy

Pałac Jaśminowy to prestiżowe, wyjątkowe miejsce do organizacji przyjęć z najpiękniejszą i największą salą w Wielkopolsce. Eleganckie, przestronne wnętrza, wykwintna kuchnia, piękny angielski ogród, to idealne miejsce na zorganizowanie  konferencji, szkolenia, bankietu, wystawy, sympozjum, spotkania biznesowego oraz wszelkich przyjęć okolicznościowych w rodzinnym gronie, w tym wesel. Sala bankietowa w dowolnej aranżacji może pomieścić do 450 gości.Na mniejsze spotkania proponujemy salę kominkową sprzyjającą warsztatom i dyskusjom w mniejszym gronie do 40 osób.

Jako nieliczni w branży gwarantujemy Pałac na wyłączność.   W sezonie wiosenno – letnim wykorzystując walory otoczenia, polecamy bajkowy ślub w plenerze, namiot bankietowy oraz chatę grillową.  Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, na których czeka plac zabaw i na życzenie cała masa dodatkowych atrakcji. Pałac Jaśminowy to nie tylko piękne miejsce do organizacji uroczystości,…