Strona główna    /    Śląskie    /    Katowice    /    Sale Szkoleniowe Wolnego 4

Sale Szkoleniowe Wolnego 4

Katowice, śląskie

Opis obiektu


OBIEKT NIE UDOSTĘPNIA JUŻ SAL KONFERENCYJNYCH NA WYNAJEM.

 

Lokalizacja: Sale Szkoleniowe Wolnego 4 znajdują się w Katowicach, przy ul. Wolnego, około 3 kilometrów od dworca głównego w Katowicach. Blisko przystanku tramwajowego Załęże – Janasa (4 min pieszo) oraz stacji PKP Załęże (5 min pieszo). Do rynku w Katowicach 10 min tramwajem lub 7 minut samochodem. Do węzła komunikacyjnego Drogowej Trasy Średnicowej 500 m, do autostrady A4 jest 2 km.

Obiekt: Budynek biurowy który zawiera skrzydło przeznaczone tylko na działalność konferencyjną z sofkami i dostępem do cześci cateringowej.

Sale konferencyjne: 
SALA A oraz SALA B mają po 37 mkw. Obie są po niedawnym remoncie. Na wyposażenie składają się: drewniane blaty, krzysła w standardzie ISO, stojaki z telewizorami 65 cali z możliwością podłączenia laptopa, klimatyzacja, flipchart z mazakami oraz możliwością użycia kartek, możliwość użycia rzutnika zamiast telewizorów, bezprzewodowy Internet z urządzeniem przypisanym do danej Sali. W salach na podłodze jest wykładzina. W układzie szkolnym do 18 osób, podkowa 24 osoby, teatralny 32 osoby. Całe wyposażenie jest wliczone w cenę. Nie ma ukrytych opłat. Idealne na kursy programowania, szkolenia oraz zebrania.
SALKA KONFERENCYJNA idealnie nadaje się na mniejsze zebrania, spotkania biznesowe, indywidualne sesje coachingowe czy językowe. Polecamy ją także na rozmowy rekrutacyjne. Jest wyposażona w minimalistyczne, nowoczesne meble, wykładzinę dywanową oraz jest dostęp do telewizora 52 cale dla podłączenia laptopa.

Usługi i atrakcje: Wraz z zapleczem konferencyjnym oferujemy dostęp do części cateringowej lub aneksu kuchennego. W cenie wynajmu sali zawarta jest kawa, herbata oraz woda. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zapewnić także ciasteczka oraz owoce wedle uznania. W przypadku chęci skorzystania z usługi obiadowej współpracujemy z firmą cateringową która przygotowuje propozycje menu na wydarzenia czy szkolenia. Przy obiekcie znajduje się darmowy parking należący do obiektu oraz jest możliwość parkowania wzdłuż ulicy Wolnego bez opłaty parkingowej.

Pokoje: Obiekt nie dysponuje miejscami noclegowymi.  Niedaleko znajduje się hotel Załęże (około 5 min na piechotę) i poza noclegiem posiada także restaurację.