Przestrzeń:

Sala Główna + Taras Północny + Taras Południowy

Obiekt:
Skyfall Warsaw
100os. Konferencja Teatralnie
200os. Bankiet Bankiet stojący
450m2 Powierzchnia 0 x 0 x 0

Opis przestrzeni Sala Główna + Taras Północny + Taras Południowy


Skyfall Warsaw Warszawa eventy

Sala Główna + Taras Północny + Taras Południowy – sala konferencyjna o powierzchni 450 m² w Skyfall Warsaw w miejscowości Warszawa.

Może pomieścić na konferencję 200 osób w ustawieniu bankietowym i 100 osób w ustawieniu teatralnym.

Na wyposażeniu sali jest klimatyzacja, dostęp do światła dziennego, nagłośnienie, internet wi-fi, projektor, ekran wbudowany, flipchart, tv / monitor lcd.

Można tu organizować m.in. konferencje, eventy i szkolenia.

Inne przestrzenie w Skyfall Warsaw


Skyfall Warsaw

Przejdź do prezentacji

Skyfall Warsaw

Skyfall Warsaw to miejsce, które na zawsze zmieni Wasz kąt widzenia! Nasza nowoczesna przestrzeń, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 500 m kw., będzie idealną oprawą dla konferencji firmowych, premier produktów, świątecznych przyjęć, pokazów mody, przyjęć koktajlowych, kolacji i wielu innych okoliczności. Sercem miejsca jest całkowicie przeszklona czteroosobowa platforma, która odchyla się na zewnątrz o 15 stopni niemal 200 metrów nad ziemią, gwarantując gościom niezrównane emocje i ekstremalne doznania. Już teraz zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów. Nasz zespół eventowy pomoże Wam na każdym kroku - od pierwszej wizyty w Skyfall, przez cały proces planowania, po zadbanie o najmniejsze szczegóły. Wszystko po to, aby Wasze wydarzenie było jedyne w swoim rodzaju.

Do dyspozycji oddano 3 powierzchnie: przestrzeń główną i 2 całoroczne tarasy.