Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Agencja Power uhonorowana prestiżowymi wyróżnieniami

Agencja Power Solidna Firma Tygrys Biznesu konferencje

23.02.2018

Luty okazał się miesiącem wyróżnień dla agencji Power. Już po raz trzeci firmę nagrodzono Srebrną Statuetką w konkursie „Solidna Firma”. Ponadto, agencja odebrała z rąk przedstawiciela Biura Certyfikacji Krajowej wyróżnienie „Tygrysy Biznesu”.

 

 

Tegoroczna gala wręczenia Certyfikatów „Solidna Firma”, której jednym z laureatów została Agencja Power, odbyła się 9 lutego br. w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Opracowane przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych wyróżnienia przyznawane są firmom za propagowanie zasad etyki biznesowej, upowszechnianie odpowiedzialności i działań prospołecznych i proekologicznych, a także przestrzegania praw konsumenta i zasad uczciwej, wolnej konkurencji.

 

 

Celem działającego od 2002 roku programu Solidna Firma jest wspieranie i promowanie uczciwych firm,  poddając je weryfikacji i tworząc bazę przedsiębiorstw godnych zaufania. W dotychczasowych edycjach wręczono już ponad 2200 certyfikatów. Laureatami zostają zarówno mniejsze, jak i większe firmy, działające na całym świecie, jak i w skali lokalnej.

 

 

To nie koniec sukcesów. 16 lutego w Hotelu Sheraton w Warszawie reprezentujący Agencję Power Olga Krzemińska-Zasadzka i Piotr Zasadzki odebrali przyznawaną przez Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę „Tygrysy Biznesu”. Laureatami tego prestiżowego wyróżnienia są nie tylko prezesi firm, ale i osoby, które w szczególny sposób stymulują rozwój swoich organizacji lub poprzez swoją działalność wpływają na popularyzację usług dla biznesu.

 

 

Działająca od 1997 roku na rynku wydarzeń Agencja Power jest członkiem podmiotów takich jak  Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel czy Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne