Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Alicja Panasiuk i Monika Kubat dyrektorkami w Grupie Orbis

orbis monika kubat alicja panasiuk mice

18.02.2016

Alicja Panasiuk, dotąd kierownik zespołu ds. turystyki i MICE w Sprzedaży Globalnej Orbis oraz Monika Kubat, dotąd business segment manager, objęły stanowiska dyrektorskie w dziale sprzedaży.

 

Nowa dyrektor ds. kluczowych klientów, Alicja Panasiuk, swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od ukończenia Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Najpierw pracowała w hotelu Mercure Fryderyk Chopin, a w 2001 roku dołączyła do zespołu Sprzedaży Globalnej Orbis jako kierownik ds. kluczowych klientów. Kolejnym objętym stanowiskiem przez Alicję Panasiuk było stanowisko starszego kierownika sprzedaży w hotelu Novotel Centrum Warszawa. Od lutego 2016 roku jest dyrektorem ds.. kluczowych klientów oraz odpowiada za segment korporacyjny, MICE, a także turystyki.

 

Monika Kubat ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, a swoją karierę rozpoczęła w Grand Hotelu w Krakowie. Od 2003 roku związana jest z siecią Accor, gdzie pracowała w hotelu Novotel Kraków Centrum – na początku jako recepcjonistka, następnie w dziale sprzedaży aż do stanowiska kierowniczego. Po pięciu latach wyjechała do Sopotu, by sprawować obowiązki dyrektora sprzedaży w hotelu Sofitel Grand Sopot. Po czterech latach podjęła pracę w biurze zarządu Orbisu w dziale sprzedaży jako business segment manager. Do jej zadań należała opieka nad segmentem korporacyjnym oraz MICE B2B na Polskę i Kraje Bałtyckie. Obecnie obejmuje stanowisko dyrektora ds. sprzedaży regionalnej na Polskę.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne