Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bezpłatne szkolenia dla branży na targach Event 2010


10.08.2010

Podczas targów EVENT 2010 osoby z branży będą mogły skorzystać z szeregu bezpłatnych szkoleń dotyczących niemal wszystkich aspektów organizacji profesjonalnych eventów. Najlepsze praktyki i aktualną wiedzę w tym zakresie będą prezentować uznani praktycy i eksperci z instytucji branżowych.

 

 

 

Podczas szkoleń i seminariów będą omawiać jak zorganizować event bezpieczny i doskonały technicznie, jak przygotować najlepszy projekt imprezy czy wypromować wydarzenie w mediach. Targi Event i towarzyszące im szkolenia oraz panele dyskusyjne będą odbywać się w dniach 7-8 października w warszawskim centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Wstęp na targi i szkolenia jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na www.targievent.pl/rejestracja.


- Bogaty program merytoryczny sprawia, że targi Event to doskonała platforma edukacyjna dla osób zajmujących się organizacją różnorakich imprez. Już same targi są cennym źródłem kontaktów i wiedzy na temat aktualnych trendów w branży eventowej. Liczne szkolenia stwarzają dodatkową okazję do pozyskania aktualnej wiedzy w zakresie metodyki przygotowywania imprez. Taką funkcję będą spełniać również dyskusje panelowe organizowane na terenie targów. Będą okazją do wyrażenia opinii i porównania doświadczeń ludzi z branży. Jak pokazała już pierwsza edycja, targi Event to nie tylko wydarzenie, które pozwala zapoznać się z ciekawymi trendami i nowościami na rynku, ale  także miejsce integracji branży. Zeszłoroczne targi okazały się dużym sukcesem i tym bardziej najwybitniejsi eksperci chcą angażować się w to przedsięwzięcie i dzielić się swoim doświadczeniem, by wyznaczać wysokie standardy pracy w branży  - mówi Dawid Chłopik, Project Manager w MT Targi, odpowiedzialny za organizację Targów EVENT.


 W ramach bezpłatnych szkoleń organizowanych podczas Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2010 7 października odbędzie się konferencja pod hasłem „Bezpieczeństwo eventu - na co zwrócić uwagę przy organizacji eventu, aby był on bezpieczny dla jego uczestników i organizatorów?” organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.  Przedstawiciele stowarzyszenia poprowadzą również szkolenie „Ubezpiecz swój sukces – możliwości ubezpieczenia eventu oraz działania zwiększające frekwencję uczestników”.

 

Pierwszy dzień targów poświecony będzie też tematom związanym z  promocją eventów. Eksperci z magazynu Pro-Kreacja poprowadzą szkolenie o „Wykorzystaniu Internetu oraz nowych technologii do promocji marketingowej i PR-owej eventu  (youtube, facebook, sms, IT, itp.)”, a Związek Firm Public Relations  na temat sposobów  wykorzystania mediów do promocji eventu.

 

Drugiego dnia targów eksperci ze Stowarzyszenia Branży Eventowej poprowadzą szkolenia: „Jak zabrać się do przygotowania projektu eventowego? Zasada 5W” oraz „Sukces czy porażka? Ocena eventu i wnioski”. Technicznym aspektom organizacji wydarzeń poświęcone będzie spotkanie „Event doskonały technicznie – cz. II”, prowadzone przez magazyn „Muzyka i Technologia”.  Przepisy prawne dot. organizacji eventów omówione będą szkoleniu prowadzonym przez kancelarię Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy zatytułowanym: „Ochrona własności intelektualnej: pomysł, scenariusz, tekst, muzyka, wykonanie, nagranie - co organizator eventu powinien wiedzieć?” . Drugiego dnia targów odbędzie się również konferencja „Rynek eventów wspierających sprzedaż”  organizowana przez magazyn Trade Marketer i POPAI Poland.


Okazją do otwartej rozmowy i wymiany doświadczeń będą dyskusje panelowe w ramach Meeting Baru. Tegoroczne spotkania będą dotyczyć etyki w branży eventowej i biurokracji w procesie przygotowywania eventów. Atrakcją na zakończenie targów Event będzie prezentacja „To idzie młodość - kreatywny catering w wykonaniu dwudziestolatków”, podczas której odbędą się interaktywne warsztaty kulinarne.


O wstępie na szkolenia decydować będzie kolejność przyjścia. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.targievent.pl.
 

 

źródło: www.targievent.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne