Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bilet konferencyjny w nowej taryfie ZTM Warszawa

Bilet konferenycjny w nowej taryfie ZTM Warszawa

29.05.2017

Już 1 czerwca br. wejdą w życie zmiany w cenniku stołecznej komunikacji. Nowa taryfa przewozowa uwzględnia, między innymi, bilet konferencyjny. Nowe ceny mają zachęcać do rezygnacji z samochodu na rzecz komunikacji zbiorowej.

 

 

Oprócz korzystnych zmian dla pasażerów poruszających się zarówno w strefie miejskiej, jak i podmiejskiej, taryfa przewozowa przyniesie również kilka nowych kategorii biletów. Organizatorzy wydarzeń będą mogli  teraz wyposażyć gości w bilet konferencyjny, przeznaczony dla wybranej liczby osób i ważny przez określony z góry czas. Bilety będą kodowane na specjalnych Warszawskich Kartach Miejskich lub będą dostępne w innej formie, uzgodnionej z kupującym. Zorganizowane grupy przyjezdnych będą mogły też skorzystać z jednorazowego grupowego biletu przesiadkowego w cenie 22 zł (cena dla grup do 10 osób).

 

 

Uczestnicy konferencji, którzy planują przybycie do stolicy i indywidualne poruszanie się po niej, np. łącząc dojazdy na biznesowe spotkania ze zwiedzaniem, będą mogli znów kupić bilety 3-dniowe, w cenie 36 zł za pierwszą i 57 zł za dwie strefy.

 

Zdjęcie: ZTM

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne