Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Butikowy hotel wkrótce w Gliwicach


13.08.2010

Do końca lata tego roku otwarty ma zostać trzygwiazdkowy hotel Silvia w Gliwicach. Architektura hotelu nawiązuje do stylu butikowego.

 

 Silvia w Gliwicach jest trzecim hotelem z rodziny. Dwa pozostały obiekty, o tej samej nazwie,  mieszczą się w Zabrzu i Sośnicowicach.

Nowy hotel usytuowany będzie w sąsiedztwie skweru Vallencies, w samym centrum Gliwic.

W hotelu planowanych jest 37 pokoi, w tym jeden apartament, jeden pokój typu studio oraz dwa penthouse’y z częściowym przeszkleniem. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane i komfortowo urządzone.

Zaplecze konferencyjne hotelu wyposażone będzie w dwie, wielofunkcyjne sale. W mniejszej jednorazowo udział w spotkaniu będzie mogło wziąć 40 osób, natomiast w większej pomieści się 100 uczestników.

Ponadto podziemia hotelu zaadaptowane zostaną na klub muzyczny z 300 miejscami do siedzenia. W restauracji natomiast znajdować się będzie mini browar, w którym warzone będą cztery rodzaje piwa, co w opinii właścicieli hotelu jest jego główną atrakcją.

Inny obiekt o standardzie trzech gwiazdek w Gliwicach to Hotel Diament Gliwice, znajdujący się w kamienicy z dziewiętnastego wieku.


źródło: na podstawie www.silviahotel.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne