Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne w Ustroniu otwarte zostanie jeszcze w tym roku

centrum konferencyjne diament ustroń

15.12.2010

Centrum Konferencyjno–Rekreacyjne Diament, znajdujące się w Ustroniu, w województwie śląskim,  powiększy rodzinę hoteli Diament jeszcze w tym miesiącu.

 W części hotelowej znajdzie się 120 komfortowych pokoi. Niektóre z nich posiadać będą tarasy widokowe z których rozprzestrzenia się widok na panoramę Beskidów.

Nowo powstające zaplecze konferencyjne zapewni wygodę podczas spotkań biznesowych jak i konferencji oraz szkoleń. W hotelu znajdować się będzie specjalnie zaaranżowana i wyposażona w sprzęt multimedialny sala, która pomieści ponad 300 osób. W Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym zostanie wprowadzony, oferowany w większości hoteli sieci Diament, program Business&More.

Kompleks SPA posiadać będzie siedem gabinetów, w których dostępne będą zabiegi zarówno relaksacyjne jak i kosmetyczne. Wśród szerokiego wachlarza usług wellness oferowanych przez hotel znajdą się m.in: Dotyk Diamentu, Orientalny Masaż Aromarelax oraz  Kąpiel Piwna.


źródło: na podstawie www.convention.katowice.eu

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne