Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Connections Meetings dostępne dla polskiej branży spotkań

Connection Meetings branża spotkań convention bureau mice

26.10.2015

Connections Meetings to nowa formuła spotkań przedstawicieli branży MICE z całego świata. Spotkania oparte są na Meeting Design i Human to Human, a zatem są to spotkania kameralne i dedykowane, skierowane do wyselekcjonowanych przedstawicieli kadr kierowniczych z branży. Cel to zbudowanie trwałych relacji biznesowych.


W Connections Meetings wezmą udział przedstawiciele sieci hotelowych, narodowych i miejskich Convention Bureau, a po stronie kupców będą to w 80% korporacyjni organizatorzy spotkań, eventów i incentives, a w 20% osoby reprezentujące międzynarodowe stowarzyszenia. Łącznie w wydarzeniu weźmie udział od 60 do 80 osób.


Connections Meetings wyróżnia spośród innych eventów fakt, że jego uczestnicy mają dla siebie sporo czasu – dla każdego z nich zaplanowano 40-minutowe spotkania z każdym potencjalnym partnerem biznesowym. Wydarzenie potrwa dwa dni, podczas których uczestnicy wezmą udział m.in. w rozmowach, warsztatach i prezentacjach.


Anna Górska, Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA, która wspiera projekt w Polsce i Europie mówi: - Zaangażowałam się w ten projekt, gdyż w dzisiejszym świecie, gdzie jesteśmy dosłownie zasypywani zaproszeniami na mnóstwo wydarzeń, brakuje nam evetów wyjątkowych. Eventów, podczas których organizatorzy rozumieją, że potrzebujemy czasu, żeby się dobrze poznać, emocji, żeby zachować pozytywne wspomnienia i inspiracji, żeby zastanowić się jakie projekty możemy wspólnie zrealizować i to wszystko podane w miłej i przyjaznej atmosferze.

 


Connections Meetings odbędzie się jeszcze w tym roku 9-12 grudnia w Lizbonie i Algrave Portugalii. W 2016 zorganizowane zostaną dwa eventy: 19-22 września w Quito w Ekwadorze i 11-14 grudnia w Maladze.

 

Więcej o Connections na www.weareconnections.com/meetings
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne