Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Convention Bureaux łączą siły

05.01.2011

Convention Bureau of Poland POT podpisało pierwsze porozumienia o współpracy, które są kartą praw i obowiązków Convention Bureaux w Polsce i mają na celu usystematyzowanie działań prowadzących do wspólnej promocji Polski, regionów i miast pod kątem rozwoju turystyki biznesowej.

 

Ponadto mają określić zasady współpracy i wyboru rzetelnych partnerów, którzy w profesjonalny sposób obsługują podmioty zainteresowane organizacją spotkań i wydarzeń na terenie Polski.

Najważniejsze założenia porozumienia określają, że Convention Bureau jest pierwszym kontaktem dla wszystkich poszukujących informacji dotyczących możliwości organizacji spotkań w Polsce/regionie/mieście i pełni rolę doradcy i konsultanta w zakresie możliwości konferencyjnych oferowanych na terenie kraju.

Ponadto Convention Bureau prowadzi program certyfikacji lokalnych partnerów zajmujących się profesjonalną obsługą spotkań i wydarzeń oraz gromadzi i opracowuje dane statystyczne na temat spotkań i wydarzeń odbywających się na terenie kraju, zgodnie z zaleceniami przygotowanymi przez Światową Organizację Turystyki.

Jako pierwsze zostały podpisane porozumienia z Gdańsk Convention Bureau oraz Convention Bureau Szczecin.

Prace nad dokumentem zaproponowanym przez Convention Bureau of Poland POT były prowadzone w czteroosobowym zespole: Anna Górska (Gdańsk Convention Bureau), Katarzyna Parysek (Poznań Convention Bureau), Anna Witkowska (Warsaw Convention Bureau), Krzysztof Celuch (Convention Bureau of Poland).

Anna Górska, Prezes Gdańsk Convention Burea
u: „Bardzo się cieszę, że porozumienie zostało podpisane ponieważ systematyzuje ono współpracę pomiędzy Convention Bureau of Poland a lokalnymi Convention Bureaux (jakim jest GCB) w ramach działań w nim zawartych. Mam również nadzieję, że dzięki niemu unikniemy zarzutów, z którymi często się do tej pory spotykaliśmy, iż organizujemy konferencje, a tym samym konkurujemy z pomorskimi firmami.”

Anna Witkowska, Zastępca Dyrektora Stołecznego Biura Turystyki
(Warsaw Convention Bureau): „Porozumienie o współpracy jest dla nas wszystkich - miejskich Convention Bureaux - cennym dokumentem, gdyż pozwala na udoskonalenie współpracy pomiędzy Convention Bureau of Poland a miejskimi Convention Bureaux .”

Krzysztof Celuch, Kierownik Convention Bureau of Poland: „Convention Bureaux w Polsce to nadal instytucje, które prężnie się rozwijają i budują swój wizerunek poprzez aktywne działania marketingowego oraz pracę z partnerami w regionach. Mam nadzieję, że wypracowane porozumienie pozwoli nam jeszcze efektywniej promować polski przemysł spotkań za granicą.”

 

 

źródło: www.poland-convention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne