Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Członkowie MPI razem w Blue Tower

mpi

19.12.2011

Ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie klubu MPI Polska miało świąteczny charakter. Na tydzień przed Wigilią, 16 grudnia członkowie stowarzyszenia spotkali się w kameralnym gronie w wyjątkowym miejscu i z wyjątkowym gościem.Gospodarzem spotkania była pani Iwona Malczewska właścicielka warszawskiej restauracji Blue Tower, mająca na swoim zawodowym koncie niezliczoną ilość imprez realizowanych dla firm, ambasad, Pałacu Prezydenckiego.

W kameralnym wysmakowanym wnętrzu, w którym na co dzień odbywają się spotkania biznesowe i towarzyskie, zaproszeni goście mieli okazję degustować wina z całego świata, prezentowane przez wytrawnego sommeliera pana Bogdana Migasa. Barwne historie win i winnic, anegdoty, porady praktyczne przydatne zarówno w codziennym smakowaniu trunku jak i w branży organizatorów spotkań sprawiły, że Święta zaczęły się dla członków MPI z kilkudniowym wyprzedzeniem.
 źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne