Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dinner in the sky już w Polsce


17.06.2010

Legendarny Dinner In The Sky obecny w 35 krajach świata to już instytucja. Stół mogący pomieścić 22 osoby, królujący nad panoramą okolicy to prestiżowe narzędzie wzmacniania pozycji marki oraz budowania trwałych i wartościowych relacji z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi.

 


Starannie dobierane lokalizacje, gwarantujące wspaniałe widoki, najlepsi szefowie kuchni serwujący wykwintne dania oraz spektakularna oprawa sprawiają, iż doznania kulinarne łącząc się z estetycznymi, składają się na niezapomniane przeżycie. I to właśnie za sprawą niewyczerpanych możliwości scenariuszowych Dinner In The Sky znalazł się na liście World’s most extravagant meals opublikowanych w 2009 roku przez magazyn Forbes.


Dinner In The Sky to przede wszystkim wyjątkowe spotkania, konferencje, prezentacje produktów, team building. To również narzędzie budowania lojalności klientów, pracowników i partnerów biznesowych ale też wyjątkowy sposób na prezentację loga klientów na bannerze umieszczonym tuż pod platformą.

 


Dinner In The Sky odbywa się przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów nad ziemią gwarantując niezapomniane wrażenia, wyjątkowe doznania i wspaniałe widoki.
Całe wydarzenie nadzorują i przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Światowym liderem w tego typu wydarzeniach jest Benji Fun, z którym firma współpracuje.

Dinner In The Sky jest serwowany w trakcie 8 godzinnych sesji. Może byś dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
Jednorazowo zapewnione są 22 miejsca przy stole w trakcie jednej sesji oraz troje członków obsługi pośrodku (kucharz, kelner, prowadzący imprezę). Dla przykładu: przy założeniu, że w ciągu godziny możliwe są dwie sesje, to w czasie jednej imprezy może skosztować obiadu w chmurach ponad 350 osób… lub tylko 22, jeżeli jest to ekskluzywna impreza dla VIP-ów.

Dinner In The Sky jest wydarzeniem, które może mieć miejsce dosłownie wszędzie (pole golfowe, zamek, zabytkowa posiadłość, tor wyścigowy), jeżeli tylko dostępna jest powierzchnia ok. 500 m2 i istnieje możliwość odpowiedniego jej zabezpieczenia.

Dinner In The Sky jest produktem firmy Total Events. Zasady firmy można streścić w dwóch słowach: Wyjątkowość i Bezpieczeństwo. Za cel firma stawia sobie dostarczenie swoim klientom niesamowitych wrażeń przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania są zgodne z niemiecką normą DIN 4112. Produkty zbudowane zostały zbudowane w Belgii pod kontrolą Rheinland TÜV.
Dinner in the sky® jest przygotowywany w ponad 20 krajach i posiada oficjalne certyfikaty najbardziej wymagających gospodarek świata, tj.: Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia.

Total Events Sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel Dinner In The Sky na Polskę. Zespół Total Events tworzą specjaliści branży eventowej z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem.

 


źródło: www.totalevents.pl

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne