Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dominika Polus z międzynarodową nagrodą Hard Rock International Scholarship

Dominika Polus Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie

18.07.2014
Dominika Polus ze Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Hard Rock International Scholarship dla studentów i przyszłych liderów turystyki biznesowej.
 
Polus jest studentką turystyki i rekreacji II stopnia Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Zanim zakwalifikowała się do konkursu, brała udział w licznych projektach 2B studenckiego koła naukowego turystyki biznesowej Grupy Uczelni Vistula.
 
Uczestnicy Hard Rock International Scholarship mieli za zadanie wykazać się jak największą kreatywością, przedsiębiorczością w zaplanowaniu prezentacji – wykładu podczas kongresu WEC. Nagrodą główną jest udział w konferencji MPI World Education Congress 2014 w Minneapolis (USA), na który Dominika Polus wybiera się na początku sierpnia 2014 r. - Hard Rock International Scholarship to dla mnie więcej niż spełnienie marzeń - przyznaje studentka. - Dzięki temu osiągnięciu planuję swoją przyszłość i wiem, że bycie częścią WEC 2014 daje mi ogromną szansę rozwoju. Nie mogę się doczekać, aby znów spotkać tych wszystkich pozytywnych ludzi, którzy „zarażają” swoją pasją do branży spotkań - mówi Dominika Polus.
 
– Hard Rock to globalna marka, która stawia na rozwój przyszłych liderów oraz na praktykę – komentuje dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. - Studentka Grupy Uczelni Vistula po raz kolejny startowała w tym konkursie i wygrała. Oznacza to, że warto stawiać na współpracę nauki z biznesem. Cieszę się, że wspólnie z Dominiką będziemy prezentowali w USA temat "Jak współpracować z generacją Y" - dodaje.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne